Banu Alkan olay çıkardı

Banu Alkan, bin 160 liralık alışverişini reklam yüzü olacağı firmaya fatura etti. 'Bunları biz ödemeyiz' yanıtı alan Afrodit, olay çıkardı!

Bir dönem rol aldığı filmlerle Yeşilçam'a damga vuran Banu Alkan, son yıllarda kaprisleri ve skandallarıyla konuşuluyor. İzmir ve Bodrum çevresinde birçok kişiye borcu olduğu konuşulan Afrodit, yine benzer bir haberle gündeme geldi.

KRİZ ÜZERİNE KRİZ!

Nestle firmasının yeni reklamlarında rol alacak olan Banu Alkan, 5 reklam için 50 bin liraya anlaştı. Önceki gün çekimler için İzmir'den İstanbul'a gelen Alkan; yetkililere VIP araçla havalimanından alınacağını aksi takdirde çekimlere gitmeyeceğini söyledi. Ufak krizi aşan yetkililer, birkaç saat sonra daha büyük bir krizle karşılaştı. Banu Alkan, Zorlu Center'daki bir kozmetik dükkanından bin 1160 liralık bakım ürünü (La Prairie cilt kremi 800 lira, Mac fondöten 110 lira, Mac pudra 110 lira, Mac takma kirpik 140 lira) aldı. Faturayı da Nestle firmasına kestiren Afrodit'e yetkililer, "Bu giderlerinizi biz ödemeyeceğiz" dedi.

Yetkilileri; "Ne münasebet, ben Afroditim; bu faturayı ödeyeceksiniz" sözleriyle azarlayan Banu Alkan; saat 19.30'da başlayacak çekimlere de 21.30'a kadar katılmadı. Tüm çabalarına rağmen makyaj malzemeleri alacağı ücretten kesilen Afrodit, zor ikna edilerek ilk reklam filminin çekimlerini tamamlayabildi.

ROL ARKADAŞI ATİLLA TAŞ

"Patlatan Var, Patlatamayan Var" sloganıyla çekilecek reklam filminde Banu Alkan'la rol alacak isim, sempatik şarkıcı Atilla Taş.

Kaynak: AYDIN HAMZA / TAKVİM

Günaydın twitter

BİZE ULAŞIN