Emel Acar'a milyonluk sürpriz

Bir dönemin en hızlı playboyu Erdal Acar, eşi Emel Acar'a 1 buçuk milyonluk sürpriz yaptı. Modacı eşinin beğendiği son model Bentley'i evinin önüne getiren işadamı, Emel Acar'ı mest etti.

Eşleri için kesenin ağzını açan ve lüks hediyeleriyle manşetleri süsleyen işadamları arasına son olarak Erdal Acar eklendi. Bir dönemin en çapkın isimlerinden Acar, son dönemde kendisini ailesine adadı.

JESTLERİ BİTMİYOR

Modacı olan eşi için Home Store markasını 72 milyon dolara satın alarak gündem yaratan Erdal Acar, önceki gün de yine Emel Acar için kesenin ağzını açtı.

Geçtiğimiz ay bir otomobil galerisine giren Emel Hanım, son model Bentley Continental GT marka beyaz arabayı çok beğendi. Ancak otomobilin fiyatının 1 milyon 400 bin lira olduğunu öğrenen Emel Acar, arabayı almaktan vazgeçti.

Geçtiğimiz günlerde ise Emel Hanım, büyük bir sürprizle karşılaştı. Eşinin beğendiği aracı gizlice satın alan Erdal Acar, otomobili Acarkent'teki villalarının önüne park etti. Sürprizle havalara uçan Emel Hanım ise şimdilerde aracıyla İstanbul'un tozunu attırıyor.

Kaynak: Takvim

Günaydın twitter

BİZE ULAŞIN