Melekler Londra'ya taşınıyor

Moda dünyasının en gösterişli organizasyonlarından biri olan Victoria's Secret'ın geleneksel defilesi bu yıl "evinden" ayrılıyor.

Firmanın yüzleri Adriana Lima ve Candice Swanepoel, pazarlama yöneticibi Ed Razek ile birlikte Londra'daki Victoria's Secret mağazasında bir basın toplantısı düzenledi ve müjdeli haberi verdi.

Adriana Lima toplantıda "Bu yıl, Victoria's Secret defilesinin Londra'da yapılacağını söylemekten gurur duyuyoruz" diye konuştu.

Her yıl New York'ta düzenlenen ve hazırlıkları aylar öncesinden başlayan defile 2 Aralık 2014'te yapılacak. Bu haberi İngiltere'deki bazı magazin gazeteleri "Birleşik Krallık'taki erkekler. Dualarınıza yanıt geldi. Victoria's Secret defilesi Londra"da yapılacak" başlığıyla duyurdu.

Firmanın pazarlama müdürü İngiltere'nin son dönemdeki en ünlü mankeni Cara Delevingne'in de podyuma çıkacağını söyledi. Lima, defileye ülkenin en popüler kişilerinden biri olan Prens Harry'nin de davetli olduğunu söyledi. Lima "Prens'in ön koltuktaki yeri hazır" diye konuştu.

Firma, Londra'daki defilede hangi ünlü topluluğun sahneye çıkacağını ise henüz açıklamadı.

Günaydın twitter

BİZE ULAŞIN