Ünlü şarkıcının kalbi iflas etti

Gösteri dünyasının çılgınlıklarıyla gündemden düşmeyen yaramaz kızı Miley Cyrus'un sağlığı bozuldu.

İki gün önce antibiyotik alerjisi nedeniyle hastaneye kaldırılan Miley Cyrus, şimdilik bu sorunu atlatmış görünüyor. Ancak doktorların söylediğine göre 21 yaşındaki şarkıcının kalbiyle ilgili çok daha ciddi sorunları var. Önceki günü hastanede geçiren ve ABD turnesinin iki konserini iptal etmek zorunda kalan Cyrus, dün de Twitter sayfasında "Doktorlar bugün de taburcu olmama izin vermiyorlar" mesajını paylaşmıştı.

In Touch dergisinin Doktor Mark Urman'a dayandırarak ortaya attığı iddiaya göre, Cyrus'un taşikardi (kalbin normalden hızlı atması) sorunu var. Genç şarkıcı eğer hayat tarzını değiştirmezse de bu durum ileride çok daha ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir.

Dr Urman, In Touch dergisine yaptığı açıklamada "Miley Cyrus, kalp kasıyla ilgili hastalıklarla karşılaşabilir. Bunların en kötüsü de kalp krizi" diye konuştu. Miley Cyrus da daha önce bu konuda açıklamalar yapmıştı. Genç şarkıcı 2009 yılında "kalp sağlığına dikkat etmesi gerektiğini" söylemişti.

Miley Cyrus'ın durumunu olduğundan daha tehlikeli hale getiren bir başka unsur da kendisinin de defalarca itiraf ettiği "uyuşturucu haplara olan düşkünlüğü."

Günaydın twitter

BİZE ULAŞIN