Başbakan'dan Petek Dinçöz'e yanıt geldi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Can Tanrıyar'dan kurtulmak için canlı yayında ağlayarak yardım isteyen Petek Dinçöz'ün sesini duydu. Dinçöz için İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı da devreye girdi!

Önceki gün katıldığı canlı yayında gözyaşları içerisinde eski eşi Can Tanrıyar'dan kurtulmak istediğini anlatan Petek Dinçöz, "Buradan Sayın Başbakan ile eşi Emine Erdoğan'a sesleniyorum. Yalvarıyorum beni kurtarın" diye feryat etmişti. Dinçöz'ün ekrandan attığı yardım çığlıkları, yerine ulaştı.

Dinçöz, Twitter'ına Başbakan'ın kendisine kayıtsız kalmadığını yazdı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI!

Güzel şarkıcının, Can Tanrıyar hakkında yaptığı "şiddet, şantaj ve tehdit" suçlamaları üzerine Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı olaya el attı. Dün sabah saatlerinde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı da olayla ilgili soruşturma başlattı. Soruşturma çerçevesinde Çağlayan Adliyesi'ne çağrılarak ifadesine başvurulan Petek Dinçöz'ün canlı yayında ağlayarak anlattığı olayları, belgeleriyle yetkililere sunduğu öğrenildi. Dinçöz, adliye çıkışında ise Başbakan'a konuyla ilgili gösterdiği hassasiyet nedeniyle teşekkür etti.

Eski eşi Can Tanrıyar'ın kendisini ölümle tehdit ettiğini iddia eden güzel şarkıcı, Tanrıyar'ın kendisine porno kasetle de şantaj yaptığını öne sürmüştü.

Günaydın twitter

BİZE ULAŞIN