Nur Yerlitaş paraya para demiyor

Nur Yerlitaş paraya para demiyor

Modacı Nur Yerlitaş jüri üyesi olduğu moda yarışmasının başka bir kanala transfer olmasıyla paraya para demiyor.

  • Günaydın
  • Cuma 02.01.2015 11:47
Yerlitaş reklam filmi için 700 bin TL, AVM'lerdeki söyleşi ve imza günleri için 35 bin TL talep ediyor. Jüri üyesi olduğu yarışmaların yeni bölümleri için haftalık 40'bin TL'ye de imza attı.

Dizilerden konuk oyuncu olarak da çağırılan Nur Yerlitaş bu konudaki tekliflere "Hayır" diyor. Ancak kendisine önerilen ücret bölüm başı 20 bin TL.

2014'te yıldızı hızla yükselen, "Nurella" lakabıyla adından söz ettiren Nur Yerlitaş diktiği bir elbiseden en fazla 20 bin TL alıyordu.

"KİM YAPIYORSA ONUNLA TANIŞMAK İSTİYORUM"

Sanal alemde fenomen olan Yerlitaş şunları söyledi: İlk kez yakınlarımın bana attıkları mesajlarla bu fotoğrafları gördüm. Biri ekrandaki görüntümü almış ve bu fotoğrafları yapmış. Çok güldüm. Atatürk'ün yanındaki hanımefendi yapmışlar, eşi yapmışlar beni, Fatih Terim yapmışlar çok gurur duydum" dedi.

En çok Titanik'li olanı beğendiğini söyleyen Yerlitaş "Bu fotoğrafları kim yapıyorsa onunla tanışmak istiyorum" dedi. İlber Ortaylı için yapılan fotoğraflara çok güldüğünü bu yüzden kendisinin de başına bu olayın geldiğini söyleyen Nur Yerlitaş "Her yerde benden bahsediyorlar, kendimi görüyorum, benim başka işlerim de var. Evime kapanıp telefonları açmama raddesine geldim" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN