Cem Yılmaz, Ayşe Hatun Önal için şömineyi yaktırdı

Cem Yılmaz, Ayşe Hatun Önal için şömineyi yaktırdı

Ayrılık iddialarına cevap vermeyen Cem Yılmaz ile Ayşe Hatun Önal'ın, ilişkilerine devam ettikleri ortaya çıktı.

  • Günaydın
  • Pazartesi 19.01.2015 10:11

Cem Yılmaz, hafta sonunu Etiler'deki villasında geçiren Ayşe Hatun Önal'a şömine yakmak için çalışanlarını seferber etti.

Yılmaz'ın VIP aracıyla getirilen odunlar, eve çalışanlar tarafından taşındı.

Hürriyet'in haberine göre; aynı dakikalarda Cem Yılmaz, karşı sokakta bulunan ofisine geçerken görüntülendi. Yılmaz, fotoğraf çeken muhabirlere tepki gösterdi: "Evde de beklenir mi? Benim de bir hayatım var."

CEM YILMAZ İLE AYŞE HATUN ÖNAL İLK KEZ EL ELE-TIKLAYIN

AYŞE HATUN ÖNAL KONSER SONRASI CEM YILMAZ'A KOŞTU

Ayrıldıkları iddia edilen Ayşe Hatun Önal ve Cem Yılmaz, önceki gece ünlü komedyenin Etiler'deki villasında buluştu.

"Çak Bir Selam" ve "Güm Güm" şarkılarıyla ses getiren Ayşe Hatun Önal, önceki akşam Levent'teki Salinas adlı kulüpte sahneye çıktı.

Performansıyla kendisini dinlemeye gelenlerden tam not alan Önal, konser sonrası soruları yanıtlamak üzere basın mensuplarının karşısına geçti. Habercilerden "Güm Güm"le ilgili yorumlarını isteyen şarkıcının yüzü, olumlu sözler ve iltifatlarla güldü. Ancak konu özel hayata gelince ortam gerildi. Önal, "Cem Yılmaz'la ilişkinizin bittiği haberleriyle ilgili ne söyleyeceksiniz?" sorusu gelince sohbeti noktaladı, hiçbir şey söylemeden mekanın güvenlik görevlileri eşliğinde aracına binerek oradan ayrıldı.

Yolda gazeteci takibinden kurtulmak için araç değiştiren Önal, tüm çabasına rağmen gittiği yeri saklayamadı ve Cem Yılmaz'ın Etiler'deki villasının önünde otomobilden indi. Villaya girerken objektife yansıyan ünlü şarkıcının bu fotoğrafları, "ayrılık" iddialarına da son noktayı koymuş oldu.

AYŞE HATUN ÖNAL'DAN CİPLİ MESAJ

Ayşe Hatun Önal, ayrılık iddialarını yalanlamak için bir de cipini kullandı. Sahne aldığı mekandan çıkar çıkmaz Cem Yılmaz'ın evine koşan Önal, sevgilisinin evindeki büyük otoparka rağmen arabasını ünlü komedyenin evinin önüne bıraktı. Herkese 'birlikteyiz' mesajı veren Ayşe Hatun, böylece dedikodulara nokta koydu.

Günaydın twitter

BİZE ULAŞIN