Özge Ulusoy: 2015 benim yılım

Özge Ulusoy: 2015 benim yılım

Modanın yeni çizgisi Codentry ve güzel model Özge Ulusoy'un "DIFFERENT" 2015 İlkbahar-yaz koleksiyonu, aşk ve barış felsefesiyle doğan 60'lar hippie modası ve 70'lerin özgür modasını tasarımlarıyla buluşturdu.

İki sezondur moda severlerin büyük ilgi ve beğenisini kazanan Özge Ulusoy, 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonun da 130 parçalık hippi ve bohem tasarımlarıyla yine çok iddialı.

Başarılı ve güzel Model ''Çok istediğim ama bir türlü cesaret bulamadığım kahküllerimi sonunda kestirdim. Henüz alışamadım ama beğenende var, benim gibi yadırgayan da. Ama koleksiyonun konseptine çok uygun oldu. Bu ilkbahar-yaz bizim koleksiyonumuz daha özgür, daha hippi ve daha bohem... Çiçek çocuklardan esinlenerek hazırladık. Bu sene benimde burcum olan akrep burcunun yılı, yüksek enerjim tasarımlarıma yansıyor. Herkes kendinden birşeyler bulacak diye düşünüyorum çok tatlı heyecanlardayız'' dedi.

Ulusoy "İlginin yoğun olması bizi üçüncü sezona sürükledi bu şekilde devam ederse uzun yıllar buradayım. Modanın en çılgın dönemlerini bu sezonda tasarımlara yansıttık. Bu ilkbahar-yaz çok hareketli, renkler çok fazla o yüzden çok eğlenceli bir tasarım dönemi oldu. codentry ekibiyle içimize sinen harika bir kolaksiyon oluşturduk. Diğerleri gibi bu koleksiyonunda büyük ilgi göreceğini düşünüyorum. Yazın sıcacık enerjisi şimdiden içimize doldu '' dedi.

ÖZGE ULUSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ÖZGE ULUSOY - HACI SABANCI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ÖZGE ULUSOY VE HACI SABANCI'NIN AŞK TATİLİ - TIKLAYIN

Günaydın twitter

BİZE ULAŞIN