Asena Erki'in keyifli halleri

Asena Erkin,1.8 milyon?TL’lik otomobiliyle fotoğraf çektirenleri görünce, "Benden daha çok tanınıyor. Arabama 'Hulk' diyorum'' dedi.

Asena Erki'in keyifli halleri
Lüks arabasına 'HULK' dedi

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in eşi Asena Erkin, önceki gün tamirden çıkan Lamborghini otomobiliyle Nişantaşı City's'deydi. Aracını valelere verdikten sonra pilates yapmaya giden Erkin, hasarın 5-6 bin TL kadar olduğunu söyledi. Erkin, çıkışta 1.8 milyon?TL'lik otomobiliyle fotoğraf çektirenleri görünce, "Arabama 'Hulk' (Film karakteri Yeşil Dev) diyorum. Benden daha çok tanınıyor" dedi. Erkin, "Değiştireyim diye düşündüm ama vazgeçtim. Arabamı çok seviyorum" şeklinde konuştu.

Arto'ya bot fırlattı

Erkin, akşam ise Asmalımescit'te bulunan Zilly Pera'da sabahın ilk ışıklarına kadar arkadaşlarıyla eğlendi. Bir ara fal bakan Erkin, DJ kabinine çıkıp mikrofonu eline alarak şarkı söyledi. İlerleyen saatlerde adı aşk skandalına karıştığı şarkıcı Berkay'ın 'İzmir'li parçası çalınca Erkin, mekan sahibi Arto'ya şakayla karışık ayağındaki botunu çıkarıp attı. Erkin'in gece boyunca keyifli hali dikkat çekti.

ASENA ERKİNDEN LAMBORGHİNİ AÇIKLAMASI -TIKLAYIN

ASENA ERKİN'DEN 25. YAŞA ÖZEL - TIKLAYIN

Günaydın twitter
BİZE ULAŞIN