Ebru Gündeş konserinde geniş güvenlik önlemleri aldırdı

Ebru Gündeş konserinde geniş güvenlik önlemleri aldırdı
'Örümcek ağı' yöntemiyle gençleşen Ebru Gündeş, yine de tedbiri elden bırakmadı. Ünlü sanatçı, Kıbrıs'taki konseri sırasında gazetecilerin sahne önüne yaklaşmaması için önlem aldırdı.

GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMİ ALDIRDI

Son dönemdeki görüntüsüyle olay yaratan Ebru Gündeş, önceki akşam Kıbrıs'taki konserinde geniş güvenlik önlemleri aldırdı. 'Örümcek ağı' yöntemiyle daha genç bir görünüme kavuştuğu söylenen ünlü sanatçı, Kıbrıs'taki bir otelde sahneye çıktı. Sahne öncesi basın toplantısı yapmayan Gündeş, yaklaşık bin 600 kişiye konser verdi.

PHOTOSHOP'LU KARELER

Hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği Gündeş'i konser boyunca sadece kendi fotoğrafçısı görüntüledi. Gazeteciler de sahnenin önüne güvenlik tarafından kesinlikle yaklaştırılmadı. Otel yetkilileri, bu duruma şöyle açıklık getirdi: "Ebru Hanım, sadece kendi fotoğrafçısının çektiği görüntülerin medyaya servis edilmesini istiyor."

AJDA PEKKAN GİBİ!

Ebru Gündeş'in yaklaşık 3 saat aralıksız verdiği muhteşem konseri sonrasında basına servis edilen fotoğraflarındaki photoshop uygulaması ise gözden kaçmadı. Bu arada daha önce de Türkiye'nin estetik rekortmeni Ajda Pekkan da birçok konserinde sahneye gazetecilerin yaklaşmasını istememiş ve benzer şekilde güvenlik önlemleri aldırtmıştı.
BİZE ULAŞIN