Sosyete şıkıdım şıkıdım oynadı

ÇABA Derneği, Raffles İstanbul Zorlu Center'da görkemli bir yardım balosu düzenledi. Gecede ünlü anneler ve oğulları podyumda yürürken, Megastar Tarkan şarkılarıyla davetlileri coşturdu.

Sosyete şıkıdım şıkıdım oynadı

Türkiye'nin pek çok bölgesinde birbirinden önemli yardım faaliyetleri düzenleyen ÇABA Derneği, 10. yılını Atasay Mücevherat ana sponsorluğunda özel bir organizasyonla kutladı.

"Doğurduğumuz, doğurmadığımız, elimizin yetişebildiği her çocuğun annesiyiz" sloganıyla kurulan ÇABA Derneği üyeleri, düzenlenen yardım defilesinde oğulları ve Çaba Genç Üniversite öğrencileri ile podyuma çıktı. Gecenin en büyük ve sürprizi ise Tarkan'ın verdiği konser oldu.

"Firuze" parçası ile açılışı yapan Megastar, 2 saat sahnede kalarak toplam 21 parça seslendirdi. 2 kostüm değiştiren Tarkan, şarkıları ve danslarıyla sosyetikleri coşturdu. 5 tane Türk Sanat Müziği parçası da seslendiren Tarkan'a 20 kişilik bir orkestra eşlik etti.

Baloya Türkan Sabancı, Dilek Sabancı, Çiğdem-Cihan Kamer, Yasemin-Cefi Kamhi, Didem-İzzet Antebi, İdilÖnder Fırat, Melda-Sinan Kosif, Simla-Hüsamettin Beyazıt, Yelda-Revna Demirören, Hediye Güral Gür, Aslı-Metin Şen ve daha birçok ünlü isim katıldı.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN