Bodrum'da Naomi Campbell skandalı

Naomi Campbell Bodrum'da yine tuhaf olaylara imza attı. Görüntülenmemek için locanın perdelerini kapatan Naomi, burada 2 saat hapis kaldı. Çıkışta ise 5 kişiyi kendine siper etti.

Bodrum'da Naomi Campbell skandalı
Bodrum aşığı olan Naomi Campbell, Türkbükü'nde müdavimi olduğu detoks merkezine geldi.

LOCANIN PERDELERİNİ ÇEKİP İÇERDE OTURDU

Campbell, önceki gün de özel araçla Mandarin Otel'e gitti. Otelin plajında bulunan locaların en uç noktasına oturan dünyaca ünlü model, locanın perdesini çekip içeride oturdu. Arkadaşları ile sohbet eden Naomi Campbell, basın mensuplarını denizde görünce ise ilginç tavırlar sergiledi. Bodrum'a her geldiğinde farklı bir skandala imza atan İngiliz model, perdelerini çektiği locadan 2 saat çıkmak bilmedi.5 KİŞİYİ KENDİNE SİPER ETTİ

Basın mensuplarının gitmeyeceğini anlayan Naomi Campbell, locanın arkasından kaçıp biraz ilerideki başka bir locaya girip yeniden saklandı. Görevlilerden yardım isteyen Naomi Campbell, iki kadın arkadaşı ve 3 garsonu kendisine siper etti.

BİR NAOMİ KLASİĞİ

Naomi Campbell, geçtiğimiz yıllarda da Bodrum'da görüntü vermemek için akla karayı seçmiş hatta kendisini fotoğraflayan hayranıyla Türkbükü'ndeki bir mekanda kavga bile etmişti.
BİZE ULAŞIN