Canlı yayında Cara'yı kızdırdılar

ABD'de bir programa bağlanan Cara Delevingne, sunucuyla gergin anlar yaşadı. Güzel yıldız sorulara ters yanıtlar verince, yayın yarıda kesildi

Canlı yayında Cara'yı kızdırdılar
Podyumların ünlü ismi Cara Delevingne'in, önceki gün katıldığı 'Good Day Sacramento' programında ilginç anlar yaşandı. Delevingne, başrolünü oynadığı 'Paper Towns' filmiyle ilgili soruları yanıtlamak üzere Marianne McClary'nin sunduğu programa canlı bağlantıyla katıldı. Daha ilk dakikadan sunucunun kendisine Carla demesiyle morali bozulan güzel model, sorulara alaycı yanıtlar vermeye başladı. Delevingne, filmin uyarlandığı John Green imzalı romanı okuyup okumadığı sorulunca "Tabii ki kitabı da, film senaryosunu da okumadım!" diye ters bir yanıt verdi.

'SİZİ BIRAKALIM DA GİDİP UYUYUN'
Sunucu, canı sıkkın görünen Delevingne'e "Yorgun musunuz?" diye sordu. 22 yaşındaki model ise, "Saat erken olduğu için enerjim düşük olabilir" yanıtını verdi. Delevingne'in üzerine giden sunucu McClary, "Belki de bizden rahatsız olmuşsunuzdur" yorumunu yaptı. Bu söze sinirlenen güzel yıldız, "Hayır, sizden değil sadece senden rahatsız oldum" diye karşılık verdi. Bunun üzerine McClary, "O zaman sizi bırakalım da uyuyun ya da bir Red Bull için" deyip söyleşiyi bitirdi.
BİZE ULAŞIN