Maroon 5, Türk kahvesine ve lokumuna hayran kaldı

Maroon 5, Türk kahvesine ve lokumuna hayran kaldı

Dünyaca ünlü rock grubu Maroon 5 üyeleri, konser için geldikleri Türkiye’yi çok sevdi. Grubun solisti Adam Levine, Türk lokumu ve kahvesi sipariş etti

Grammy müzik ödüllü dünyaca ünlü Amerikalı rock müzik grubu Maroon 5, Antalya Expo 2016 kapsamında verdiği konser için Antalya'da. Dünyanın en önemli müzik grupları arasında yer alarak listeleri alt üst eden Maroon 5 grubunun solisti Adam Levine, Antalya'ya iner inmez ilgi odağı oldu. Maxx Royal Antalya Hotel'e geldikten sonra dinlenen ünlü sanatçıya Gaziantep'ten özel olarak getirtilen Antep usulü baklava ve Türk lokumu ikram edildi. Türk lokumuna hayran kalan sanatçı, kendisi için Türk kahvesi ve lokum sipariş etti. Levine, Türk lokumlarını ülkesine döndüğünde ailesine hediye edeceğini söyledi.

GOLF OYNADI
Oteldeki ilgiden ve alakadan çok memnun olan sanatçı, oteli Maxx Royal Genel Müdürü Cavit Şahin ile birlikte gezdi. Türkiye'ye geldiği için çok mutlu olduğunu dile getiren sanatçı, golf sahasını görür görmez ekibiyle birlikte golf oynamak istediğini belirtti. Grup arkadaşlarıyla birlikte golf arabasına binerek sahaya ulaşan ünlü solist, dört saat boyunca golf oynadı. Ekip arkadaşlarına şakalar yapan Levine, golf parkurunu görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Bu arada, ünlü solistin kendisine ait golf çantasıyla birlikte gelmesi dikkatlerden kaçmadı.

KONSER HAZIRLIKLARI DUDAK UÇUKLATTI
120 TIR teknik ekipman geldi.
700 robot ışık kullanıldı.
600 metrekarelik led ekran kullanıldı.
Konser için Avrupa'nın 2 bin 100 metrekarelik en büyük sahnesi kuruldu.
22 adet jeneratör hazırlandı.
Ekip için iki özel jet kiralandı.
BİZE ULAŞIN