Ünlü kadınlardan çılgın diyetler

Ünlü kadınlardan çılgın diyetler
Bebek maması ile beslenmek, sadece glutensiz gıdalar tüketmek ya da pazartesileri sarı, perşembeleri mor renkli sebzeler yemek... Ünlü yıldızlar, sık sık uyguladıkları ilginç diyetlerle gündeme geliyor. İşte Hollywood ünlülerinin sıra dışı diyet listelerinden birkaçı:
BEYONCE: 'Dreamgirls' filminden önce sadece limon suyu, akçaağaç şurubu ve kırmızı biberden oluşan bir detoks diyeti uyguladığını açıkladı.
REESE WITHERSPOON: Bir kavanozu 80 kalori içeren bebek mamalarıyla besleniyor. Günde sadece bir öğünde gerçek yemek yiyebiliyor.
TAYLOR SWIFT: Pek çok ünlü isim gibi çiya tohumuyla zayıflamayı tercih ediyor. Yüksek lif oranının yanı sıra protein ve B vitamini içeren çiya tohumlarıyla yapılmış salatalar favorisi.
KATY PERRY: İki hafta boyunca günde bir öğün çiğ mantar yiyerek besleniyor. Bu diyetin, kalçalar ve belde bölgesel incelmeye sebep olduğuna inanıyor.
MIRANDA KERR: Tükettiği her gıdaya Hindistancevizi yağı ekliyor. Yemekleri bu yağ ile pişiriyor, salatalara ekliyor, hatta cildi için nemlendirici olarak kullanıyor.
MEGAN FOX: Her sabah bir bardak elma sirkesi içiyor. Sirkenin, dolaşım sistemini temizlediği söyleniyor.
GWYNETH PALTROW: Her gün kahvaltıda 200 dolar değerinde bir smoothie içiyor. Bu içecek, ay tozu adı verilen bir mant
BİZE ULAŞIN