‘Cumhurbaşkanımız ikizlerimi kendi torunları gibi sevdi’

‘Cumhurbaşkanımız ikizlerimi kendi torunları gibi sevdi’

Wilma Elles, iftar davetine katıldığı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ikizleriyle yakından ilgilenmesinden çok mutlu olduğunu söyledi

  • Günaydın
  • Salı 22.06.2016
Atv'nin 'Yeter' dizisinde rol alan Wilma Elles, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın iftar davetine katılmıştı. Davete ikiz bebeklerini de götüren ünlü oyuncu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan'ın bebekleri kendi torunları gibi sevdiklerini söyledi.

'ŞİİR BENİ ÇOK DUYG ULANDIRDI'
Elles, geceyi şöyle anlattı: "Cumhurbaşkanımızın evsahipliğinde muhteşem bir akşam geçirdik. İftar sırasında ikizlerim için özel yemek koltukları getirdiler. Cumhurbaşkanımız ve eşi, çocuklarla tanıştı. Milat ve Melodi'yi kucaklarını alıp kendi torunları gibi sevdiler. Cumhurbaşkanımız, hamile olduğum dönemde bana vatandaşlık sözü vermişti. O nedenle ikizlerle tanışmasını çok istedim. Beni en çok duygulandıran da; anneler için okunan özel şiirdi. Annem Veronika'yı üç hafta önce kaybettim. Cumhurbaşkanımız her zaman ailevi değerlere büyük önem veren birisi. Davette bebeklerimle yakından ilgilenmesi, beni ve eşimi çok mutlu etti."
BİZE ULAŞIN