‘Evliliğimi kurtarmak için çalışıyorum’

19 yıllık eşi Ceyda Sabah’ın boşanma davası açtığı Coşkun Sabah: Belgeler mahkemede ama ben evliliğimi kurtarmak için elimden geleni yapıyorum

‘Evliliğimi kurtarmak için çalışıyorum’
Ünlü sanatçı Coşkun Sabah, Engelsiz Yaşam Vakfı, Türk Kızılayı ve Yıldız Teknik Üniversitesi iş birliğiyle önceki akşam düzenlenen iftar yemeğinde üniversiteli gençlere ve Down Sendromlu çocuklara yardım için sahnedeydi. 19 yıllık eşi Ceyda Sabah'ın boşanmak için Şubat ayında boşanma davası açtığı ünlü sanatçı, konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. 'Eşiniz ile boşanacak mısınız?' sorusuna Sabah, şu yanıtı verdi: "Şu an kağıtlar, dökümanlar her şey mahkemede... Ama onların orada olması bir şey ifade etmiyor. Evliliğimi kurtarmak için elimden geleni yapıyorum."

'ÇOCUKLARIM İÇİN YAŞARIM'
Mal varlığına konulan tedbir hakkında da konuşan Çoşkun Sabah, "Yarı tedbiri kaldırdık. Eğer boşanırsam, tek istediğim Etiler'deki evin bende kalması. O evde çok anım var" dedi. "Ayrılırsak intihar etmeyi bile düşünürüm" şeklindeki söylemleri hatırlatılınca Sabah, "Onlar boş düşüncelermiş. Ailem ve çocuklarım için yaşamalıyım" dedi.
BİZE ULAŞIN