Gizli aşkı fotoğraflar ortaya çıkarttı

Magazin dünyası 'Sinan Akçıl, Ebru Şallı'yı ikinci kez aldattı. Birlikte olduğu kişi ise oyuncu Müjde Uzman' dedikodularıyla çalkalanıyor.

Gizli aşkı fotoğraflar ortaya çıkarttı
Ebru Şallı ve Sinan Akçıl'ın dördüncü kez ayrılmalarının sebebi ortaya çıktı! Oyuncu Müjde Uzman ve Sinan Akçıl'ın aynı tekneden aynı anda fotoğraf paylaşmaları Ebru Şallı'yı çıldırttı. Şallı'nın ilişkisine son noktayı koyduğu konuşuluyor.

Bir dargın bir barışık ilişkilerini sürdüren Sinan Akçıl-Ebru Şallı çifti ilişkilerine dördüncü ve son kez noktayı koydu. İkilinin aynı tekneden aynı anda paylaştığı fotoğraf ihanet iddialarını güçlendirirken Ebru Şallı'nın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu.

EVDEN KOVMUŞTU

Geçen yıl, ünlü müzisyenin sevgilisi Ebru Şallı'yla arası şarkıcı Ayşe Akın yüzünden bozulmuştu. Akçıl'ı evden kovan Ebru Şallı, birkaç ay sonra hem sosyal medyadan hem de hayatından sildiği şarkıcıyla yeniden barışmıştı. Ancak Akçıl'ın Şallı'ya bir kez daha ihanet ettiği öne sürüldü.ŞİMDİ DE MÜJDE UZMAN

İddiaya göre Akçıl, şimdilerde Müjde Uzman ile aşk yaşıyor. Akçıl'ın bir hafta Göcek'te kiraladığı teknede ünlü oyuncuyla baş başa tatil yaptığı konuşuluyor. İkilinin Instagram'da aynı teknede, aynı anda paylaşması da iddiaları kuvvetlendirdi.

EBRU ŞALLI GEMİLERİ YAKTI

Aynı günlerde Ebru Şallı'nın da tek başına tatil yapması dikkat çekmişti. Kız arkadaşlarıyla mavi tura çıkan Ebru Şallı, Gökova'dan Bodrum'a geçmişti.

BİZE ULAŞIN