Demet Akalın'dan Işın Karaca'nın eski eşine: Artık beni dolandıramayacaksın!

Demet Akalın, sanatçı arkadaşı Işın Karaca'nın eski eşi Sedat Doğan'ın kendisini dolandırmaya çalıştığını söyledi.

Demet Akalın'dan Işın Karaca'nın eski eşine: Artık beni dolandıramayacaksın!

BOŞANMA SONRASI ZOR GÜNLER GEÇİRMEYE BAŞLADI...

Işın Karaca, 2011 yılında fotoğrafçı Sedat Doğan'la evlenmişti. Bu evlilikten bir çocukları olan çift, iki yıl sonra sancılı bir sürecin ardından boşanma kararı almıştı. O dönem fotoğrafçılıktan klip yönetmenliğine terfi eden Doğan; başta eşi olmak üzere,Demet Akalın ve Ayşe Özyılmazel gibi isimlere klipler çekmişti. Ancak boşanma sonrası Sedat Doğan zor günler geçirmeye başladı.POLİS TARAFINDAN ARANIYORDU

İddialara göre tüm kazancını yiyip bitiren Doğan; önce büyük maddi sıkıntı içine düştü, ardından piyasaya yüklü miktarda borç taktı. Dolandırıcılık suçlamaları nedeniyle polis tarafından aranan Doğan'ın, Tarlabaşı'nda metruk bir binada yaşadığı iddiaedilmişti. Eski eşinin yakın arkadaşlarından para istemesi Işın karaya'yı çok rahatsız etmişti.

IŞIN KARACA'NIN ESKİ EŞİ SEDAT DOĞAN'A HIRSIZLIK SORUŞTURMASI SON KURBAN DEMET AKALIN Son olarak Demet Akalın, kendisini dolandırmaya çalışan Sedat Doğan'a Twitterhesabından böyle seslendi: "Sedat Doğan şuan çalıştığım bankaya giderek para almaya çalıştı! Avukatıma ve polise haber verdim! Daha fazla dolandıramayacaksın beni."
BİZE ULAŞIN