Ahu Tuğba'dan iyi haber

Stres nedeniyle geçen hafta mide kanaması geçiren ünlü oyuncu Ahu Tuğba, Bodrum'daki bir klinikte sağlık kontrolünden geçti. Ahu Tuğba, üst üste gelen sıkıntılara vücudunun daha fazla dayanamadığını, şu anda sağlığının iyiye gittiğini söyledi.

Ahu Tuğba'dan iyi haber

Bodrum'da yaşayan Ahu Tuğba, geçen hafta geçirdiği mide kanamasının ardından tedavi gördü. Kliniğe kontrole gelen Ahu Tuğba, sağlık kontrolünden geçti. Burada bir açıklama yapan Ahu Tuğba, "Kızım Anjelik kaza geçirdi. Ardından Florida'daki fırtına nedeniyle sıkıldım, çünkü uçaklar kalkmıyordu, oraya gidemedim. Kızımın özlemi, kaza geçirmesi, oraya gidememe; üzerimde stres yarattı. Sonuçta geçirdiğim mide kanamasının üzerinden gördüğüm tedavi ile hastalığım gerilemeye başladı. Allah'a şükürler olsun şu anda çok iyiyim" dedi.

RİSK DEVAM EDİYOR

Tuğba'nın doktoru Bozlar ise "Kanama durmuş durumda ama tekrarlayabilir. Riskli bir durumu var. Şu an için ameliyat düşünmüyoruz ancak Ahu Hanım'ın stresten uzaklaşması gerek. Ayakta tedavi ve endoskopik tetkikler bir süre devam edecek" dedi.

Stresten mide kanaması geçiren Ahu Tuğba'dan iyi haber

BİZE ULAŞIN