Swarovskı Paris’in romantizmini yansıtan yeni sevgililer günü koleksiyonuyla karşınızda

Paris’in romantizminden ve ihtişamından ilham alan Swarovski’nin yeni takı koleksiyonunda yer alan parçalardan her biri mükemmel bir Sevgililer Günü hediyesi.

Swarovskı Paris’in romantizmini yansıtan yeni sevgililer günü koleksiyonuyla karşınızda

Işıldayın, cesur olun ve Swarovski'nin şehirli romantizme övgü niteliğindeki yeni takı koleksiyonuyla göz kamaştırmaya hazır olun. Bu şık koleksiyonda ışıltılı pavé vurgular, pembe ve altın metal tonları, son moda siluetler ve ihtişam katan ışıltılı Swarovski kesimleri birbirine zahmetsizce karışıyor.

Sevgililer Günü seçkisinin en dikkat çekici koleksiyonu Crystal Wishes, modern ve romantik bir yaklaşım sunan, her biri özel anlam taşıyan ışıltılı sembolleriyle hikayesini kendi anlatıyor. Göz alıcı ışıltılara sahip, gümüş, altın ve pembe altın tonlarında yıldız, kalp, ay, anahtar ve nazar boncuğu şeklinde charm'lar Swarovski kristalleriyle bezenerek şık zincirlerin ucundan sarkıyor. Crystal Wishes setlerinde yer alan takıları isterseniz üst üste takarak son moda katlı bir görünüm elde edebilir, isterseniz de Sevgililer Günü'nde sevginizin bir ifadesi olarak sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Swarovski'nin Kreatif Direktörü Nathalie Colin koleksiyonla ilgili olarak şunları söylüyor: "Sevgi ve dostluk ihtiyacı evrenseldir, özellikle de zor dönemlerden geçiyorsak. Aşkın başkenti Paris'te genç, yaşlı, kadın, erkek herkes şehrin köprülerinden birine bir asma kilit takıp anahtarını da Seine Nehri'ne atarak aşklarını ifade eder ve sonsuz mutluluk ve sevgi diler. Crystal Wishes Koleksiyonunu bu gelenekten esinlenerek hazırladım. Koleksiyon, bir parçasını sevdiğinize verebileceğiniz bileklikler ya da kolyeler gibi hediye seçeneği olarak ya da paylaşmak için ideal parçalardan oluşuyor. Sevmek eşsiz ve değerli bir duygudur, bu yüzden sevgiyi yüceltmeli ve paylaşmalıyız."

Paris'in romantizminden esinlenen ve lüks takıları andıran parçaların yer aldığı Sevgililer Günü koleksiyonu hem zarif, hem de çok yönlü. Karıştırıp yakıştırabileceğiniz düğme küpeler ve çıkarılabilir küpe gömlekleriyle sıra dışı, asimetrik bir tarz yakalayabileceğiniz Attract koleksiyonu tarzınıza dikkat çekici bir vurgu katacak. Oyuncu çift dizi Glowing uzun kolye son moda bir şıklık sunuyor. İnce Gray yüzük setleri ise zarif Subtle bilekliklerle üst üste takmak için ideal. Bu zamansız parçalar sevdiğiniz kişiye verebileceğiniz mükemmel birer hediye seçeneği de olabilir.

Sevgililer Günü'nde aşkın ışıltısını kutlayın. Küçük sevgi sembollerinden tarz sahibi, göz kamaştırıcı parçalara, bu düşünceli ve romantik hediyeler mavi Swarovski kutularında geliyor.


BİZE ULAŞIN