Lerzan Mutlu ile Bülent Ersoy yüzleşti

17 Mayıs 2016 günü hayatını kaybeden Oya Aydoğan’ın vefatından sorumlu tuttuğu Lerzan Mutlu’yla davalık olan Bülent Ersoy, canlı yayına bağlandı.

Lerzan Mutlu ile Bülent Ersoy yüzleşti
Programın sunucularından Lerzan Mutlu, mahkemelik olduğu Bülent Ersoy ile canlı yayında yüzleşti. Mutlu, Ersoy'un programa bağlanmasıyla sinirlerine hakim olamadı.

PROGRAMI TERK ETMEK İSTEDİ

Annesi ve kendisinin 3 ay boyuncu gözyaşı döktüğünü söyleyen Lerzan Mutlu, başlarda yayını terk etmek istese de izleyicilere ve programdaki arkadaşlarına saygısızlık olmaması için yayına geri döndü.Lerzan Mutlu & Oya Aydoğan & Bülent Ersoy"AĞLATMAK, KIRMAK İSTEMEDİM"

Bülent Ersoy ''Allah'tan başka kimseden korkmuyorum. Ben kırmak isteseydim, ağlatmak isteseydim bütün yayınlara bağlanırdım. Az çok lafım da dinlenir. Bir atımda bulunduğumu duydunuz mu? Bu konuda yorum yaptım mı? Hayır. O bana anası diyordu. Anası ona bağırmıyor mu?'' şeklinde konuştu.

LERZAN MUTLU GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Lerzan Mutlu'nun o sırada gözyaşlarını tutamaması dikkat çekti. Bülent Ersoy'un ardından konuşan Lerzan Mutlu, ''Bacak kadar kadınım. Sizin üzerinizden beni yıkmaya çalıştılar. Benim canımın yanmasına siz sebep oldunuz. Büyük bir isim olduğunuz için buna sebep oldunuz.'' dedi.
Lerzan Mutlu'nun Ersoy'a ''Sizi hiç affetmeyeceğim'' sözünden sonra ise Ersoy, ''İnsanları Allah affeder, insanlar değil'' yanıtını verdi.

BİZE ULAŞIN