Cem Yılmaz'ın gizemli güzeli Aslin Andonyan

Cem Yılmaz yine özel hayatıyla gündemde! Adının Aslin Andonyan olduğu öğrenilen bir genç kızın farklı tarihlerde ünlü şovmen Cem Yılmaz’ın Levent’teki evinden “Beşiktaş Levent” yer bildirimiyle sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

Cem Yılmaz'ın gizemli güzeli Aslin Andonyan

Cem Yılmaz, son olarak eski sevgilisi işletmeci Lal Dedoğlu ve eski eşi Ahu Yağtu ve oğlu Kemal'le aynı masada görüntülenmiş, bu görüntüyle yine herkesi şaşırtmayı başarmıştı.

Aşk defteri bir hayli kabarık olan Cem Yılmaz'ın zaman zaman sevgili listesine yeni isimleri eklediği de görülüyor. Duymayan Kalmasın programının haberine göre bu isimlerden biri de ünlü komedyenin evinde ağırladığı gizemli güzel...

Adının Aslin Andonyan olduğu öğrenilen genç kızın, 2 farklı tarihte Cem Yılmaz'ın Levent'teki evinden "Beşiktaş Levent" yer bildirimiyle sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar dikkatlerden kaçmadı. Genç kadının, evi müze gibi olan Cem Yılmaz'ın, bir sanat etkinliğinden fotoğrafını da sayfasından paylaştı. Cem Yılmaz'ın fotoğraflarına da beğeni yaptığı genç kızla sevgili olup olmadığı merak konusu oldu.

CEM YILMAZ'IN ÖZEL HAYATINA AKIL SIR ERMİYOR CEM YILMAZ'DAN GÜLDÜREN 'ARİF V 216' PAYLAŞIMI
BİZE ULAŞIN