İbrahim Erkal'ın sağlık durumu hakkında yeni açıklama geldi mi? - İbrahim Erkal'ın son durumu nasıl oldu?

Ünlü sanatçı ve şarkı yazarı İbrahim Erkal, bu sabah saatlerinde evinin otoparkında baygın bir şekilde bulundu. Bir buçuk saat aranın ardından hastaneye kaldırılan Erkal'ın sağlık durumu merak ediliyor. Sosyal medyada ''İbrahim Erkal'a ne oldu?'' soruları sorulurken hastaneden sağlık durumu ile ilgili ilk açıklama geldi. İşte İbrahim Erkal'ın son durumu...

İbrahim Erkal'ın sağlık durumu hakkında yeni açıklama geldi mi? - İbrahim Erkal'ın son durumu nasıl oldu?
Bir döneme damgasını vuran ünlü şarkıcı İbrahim Erkal'dan sevenlerine üzücü haber geldi. Evinin otoparkında baygın halde bulunarak hastaneye kaldırılan sanatçının beyin kanaması geçirdiği tespit edildi. İbrahim Erkal'ın sağlık durumu merak konusu olurken hastaneden ve arkadaşlarından üzücü açıklamalar geldi. İşte hastaneye kaldırılan ünlü sanatçı İbrahim Erkal'ın son durumu...

"DURUMU SON DERECE CİDDİ"

Sanatçı İbrahim Erkal'ın sağlık durumuyla ilgili kaldırıldığı hastaneden yapılan açıklamada, "Son derece ciddi beyin kanamasının olduğu saptanmış olup hastamız derin koma durumundadır" denildi.

Erkal, Maltepe'deki evinin otoparkında baygın halde bulunarak hastaneye kaldırıldı. Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ilk müdahalesinin ardından İbrahim Erkal, ambulansla Beşiktaş'ta bulunan Lözel bir hastaneye sevk edildi.

SAĞLIK DURUMUYLA İLGİLİ AÇIKLAMA

Erkal'ın sağlık durumuyla ilgili olarak hastaneden yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

BEYİN KANAMASI TESPİT EDİLDİ

"Beyin kanaması ön tanısı ile getirilen, evinin otoparkında düşmüş olarak bulunan değerli sanatçı İbrahim Erkal'ın yapılan tetkikler sonucundan son derece ciddi beyin kanamasının olduğu saptanmış olup hastamız derin koma durumundadır. Yoğun tıbbi destek tedavisi alan hastamız ameliyata alınmıştır."

"%1 ŞANSIMIZ VAR"

Renkli Sayfalar programına bağlanan Şarkıcı Yağız da yakın arkadaşı İbrahim Erkal'ın son durumuyla ilgili açıklamada bulundu. Sanatçı meslektaşının durumuyla ilgili şunları söyledi:

"Beyindeki damarların çok büyük kısmı hasar görmüş. Doktorlar %1 şansımız var diyor. Eşi, ailesi, çocukları her şeye hazırlıklı bir şekilde bekliyoruz. Ameliyata girmeden bütün ailesinden imza almışlar. Doktorlar 'ameliyata almasak da olur' demiş, aile yine de tüm şanslarını denemek istedi."

BİZE ULAŞIN