Hadise'den Aslışah Alkoçlar'a gönderme

Hakan Sabancı'nın eski aşkı Aslışah Alkoçlar, adı Sabancı ile aşk dedikodularına karışan popçu Hadise ile ilgili sorulara "Türk şarkıcıların tarzını pek beğenmiyorum. Kıyafetleri, kocaman damgalı logolarıyla giyiyorlar" yanıtını vererek güzel şarkıcıyı moda üzerinden vurmuştu. Hadise'den Alkoçlar'a cevap gecikmedi. Güzel popçu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla aşk yaşadığı iddia edilen Hakan Sabancı'nın eski aşkı Alkoçlar'a göndermede bulundu.

Hadise'den Aslışah Alkoçlar'a gönderme

Geçtiğimiz günlerde Bebek'te yürüyüş yaparken muhabirlerin kameralarına takılan Aslışah Alkoçlar, eski aşkı Hakan Sabancı'yla birlikte olduğu konuşulan Hadise'yiile ilgili sorular üzerine 'Türk popçular kötü giyiniyor' açıklamasında bulunmuştu. Bunun üzerine Hadise'den Alkoçlar'a cevap gecikmedi.

HADİSE'DEN ALKOÇLAR'A ÇOK AĞIR GÖNDERME

Hadise sosyal medya hesabından kraliçe tacının altına yazdığı Mevlana'nın "Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek cevabım var. Lakin lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye" sözüyle Alkoçlar'a sert bir karşılık verdi. Fanları Hadise'yi "Kraliçemiz vurdu gol oldu" sözünü paylaştı. Hadise'nin bu paylaşımı Alkoçlar'a gönderme şeklinde yorumlandı.

İşte Hadise'nin o paylaşımı:

ASLIŞAH ALKOÇLAR, HADİSE'Yİ MODA ÜZERİNDEN VURDU
BİZE ULAŞIN