Düğününüzde %100 sizi yansıtacak bir konsept seçin

Düğününüzün, sizin ve eşinizin kişiliğini, zevklerini yansıtmasını istiyorsunuz. Ancak sizinle özdeşleşen bir konsept belirlemek detaylı ve zorlu bir işe dönüşebilir. Düğün temanızı belirlerken; sevdiğiniz renkler ve stiliniz kadar, düğün mekanı ile mevsimi de göz önünde bulundurmalısınız

Düğününüzde %100 sizi yansıtacak bir konsept seçin
Hayatınızın en önemli gününün tamamen size özel olmasını ve kişisel zevklerinizi yansıtmasını hayal ediyorsunuz. Bir düğün teması veya konsept seçimi; çiçekler, süsleme, davetiye seçimi, müzik ve kıyafet seçiminizle karakterinizi ortaya koyar. Düğünün konsepti; kuş veya kelebek gibi nesnelerden oluşabileceği gibi, bir renk kombinasyonundan ibaret de olabilir. Düğününüzde özgün bir tarz ve hava yaratmak için, eşinizle kendinize sormanız gereken bazı sorular var. Bu soruları sorduktan sonra, tamamen size özel düğün konseptini yaratmaya başlayabi- Doğa, dünyanın en güzel renk kombinasyonları- lirsiniz...

TÖREN HANGİ MEVSİMDE?
Doğa, dünyanın en güzel renk kombinasyonlarına sahiptir. Düğün temanız için bir mevsimi baz almak, işleri kolaylaştırabilir. Örneğin; yaz düğünü planlıyorsanız, düğün konseptinizde lavantalara yer vermek harika bir fikir olacaktır.

FAVORİ RENGİNİZ NE?
Bir rengin, tek başına bir düğün teması olup olamayacağı tartışmaya açık bir konu olsa da, düğünde uyumlu bir atmosfer yaratmak için renkler iyi bir araç. Kişiliğinizi yansıtan renkleri ya da düğünün yapılacağı mekana veya mevsime uygun renkleri seçebilirsiniz.

SİZ KİMSİNİZ?
Ortak bir hobiniz ya da tutkunuz, düğün temanızı oluşturabilir. Örneğin; ikiniz de tecrübeli birer yelkenciyseniz, marina temalı bir düğün kesinlikle size özel olacaktır.

HANGİ DÖNEMİN İNSANISINIZ?
Belli dönemlerin, moda koleksiyonlarına ilham verdiğini sürekli görüyoruz. Dönemler; düğün teması için de çok uygundur. Son yıllarda retro ve vintage tarzları çok moda ama siz hangi dönemi seviyorsanız, o yılların stili ve trendlerinden ilham alabilirsiniz.

NEREDE EVLENECEĞİZ?
Eğer düğününüz; tarihi bir saray, bir marina ya da orman gibi bir mekanda gerçekleşecekse, temayı mekanın dinamiklerine uygun olarak seçebilirsiniz.
BİZE ULAŞIN