Çalkantılı yaşamları yüzünden saldırganlaştılar

Rize’de maç sonrası a Spor muhabiri ve kameramanına saldıran Başakşehirli futbolcular Volkan Babacan ile Ufuk Ceylan’ın agresif tavırlarının nedeni, çalkantılı özel hayatları... Babacan, aldattığı nişanlısından ayrılırken, Ceylan alkollü mekanlardan çıkmıyor

Çalkantılı yaşamları yüzünden saldırganlaştılar
Başakşehirli kaleci Volkan Babacan ile takım arkadaşı Ufuk Ceylan, özel hayatlarında yaşadıkları sorunların acısını a Spor ekibinden çıkardı. Geçtiğimiz hafta sonu Ufuk Ceylan ile birlikte Rize'de a Spor ekibine saldıran Babacan; muhabir Selman Kutlu ile kameraman Ahmet Çağlar Yıldırım'a yumruk savurmuştu.

AŞK DEFTERİ, ÜNLÜ GÜZELLERLE DOLU
Babacan ile Ceylan'ın saldırgan tavırlarının altında, özel hayatlarında yaşadıkları sorunlar yatıyor. İki futbolcu da düzensiz yaşamları, çapkınlıkları ve alkollü halleriyle gazete manşetlerinden inmiyor. Adı bugüne kadar birçok ünlü kadınla anılan Ufuk Ceylan; pek çok kez alkollü şekilde barlardan çıkarken objektiflere takılmıştı. Tıpkı Ceylan gibi agresif, gergin ve tutarsız tavırlar sergileyen Babacan da özel hayatında büyük sorunlar yaşıyor.

NEREDE SORUN, ORADA BABACAN
Rize'deki saldırıda başı çeken isimlerden olan Babacan, son olarak nişanlısı Burcu Erçil'i aldattığı haberleriyle gündeme geldi. Asmalımescit'teki bir mekanda genç bir kadınla sabaha kadar eğlenen Babacan, olayın ardından nişanlısı tarafından terk edildi. Bu yaz evlenmesi beklenen ünlü futbolcu; dengesiz tavırları ve kadınlara olan düşkünlüğü nedeniyle nişanlısından oldu. Babacan ile Ceylan, sahalardaki performanslarından çok sorunlu özel yaşamlarıyla konuşulmaya devam ediyor.
BİZE ULAŞIN