"Kanatsız Kuşlar" çok sevildi!

atv’nin merakla beklenen dizisi Kanatsız Kuşlar geçtiğimiz akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan dizinin ilk bölümü Tüm Kişiler’de 4,54 izlenme oranı ve 13,10 izlenme payı alarak, en çok izlenen dizi oldu.

Kanatsız Kuşlar çok sevildi!

Sosyal medyada da adından söz ettiren #KanatsızKuşlar, bölüm başladıktan kısa süre sonra Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi ve 4. sıraya kadar yükseldiği Twitter Türkiye Trending Topics listesinde, bölüm sonuna kadar kalmayı başardı.Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun'un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar'da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor.

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.
KANATSIZ KUŞLAR 1. BÖLÜM TAMAMI YAYINLANDI - HEMEN İZLE!

BİZE ULAŞIN