Kıvanç Tatlıtuğ'dan Tuğba Büyüküstün açıklaması

Kıvanç Tatlıtuğ'un rol aldığı dizide başrolü paylaştığı güzel oyuncu Tuğba Büyüküstün ile öpüşmekten rahatsız olduğu iddia edildi.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan Tuğba Büyüküstün açıklaması
Bir programda sunuculuk yapan Seren Serengil, Onur Saylak'tan ayrılan ve adı Umut Evirgen'le aşk dedikodularına karışan Tuba Büyüküsten'e, Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'den dikkat çeken bir veto geldiğini açıkladı. "Sette çalışan birinden öğrendim" diyerek başladığı cümlesini, Başak Dizer eşine dizideki öpüşme sahneleriyle ilgili olarak yasak koyduğundan dolayı Kıvanç Tatlıtuğ'un dizi senaristlerinden ve yapımcılarından Tuba Büyüküstün'le olan yakınlaşma ve öpüşme sahnelerini 'Tuba'yla öpüşmekten rahatsız oluyorum' diyerek diziden kaldırılmasını istediğini söyledi.

"ASILSIZ VE KANITSIZ İDDİALARI YARGIYA TAŞIYACAĞIM"

Serengil'in açıklamalarının ardından Tatlıtuğ sosyal medya hesabından açıklamada bulunarak iddiaları yalanladı. Tatlıtuğ "Bir magazin programında, 'hayran siteleri'nden aldığı mesajları, dizi setinden aldığını söyleyerek halka yanlış bilgi veren hanımefendinin bu iddiasını, 13 senelik profesyonel hayatıma, kariyerime ve şahsıma saldırı olarak alıyorum. Bundan sonra hakkımda yapılan her türlü asılsız ve kanıtsız iddiayı yargıya taşıyacağımı bildiririm." dedi. TUBA BÜYÜKÜSTÜN YURT DIŞINA KAÇMA PLANI YAPIYOR TUBA BÜYÜKÜSTÜN'ÜN SEVGİLİSİ UMUT EVİRGEN TUTUKLANDI UMUT EVİRGEN'İN KORUMALARI GAZETECİLERE SALDIRDI BUGÜN NELER OLDU? (23.06.2017)
BİZE ULAŞIN