Tatlıtuğ çiftinin romantik tatili

Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer’in, yaklaşık 450 bin TL’lik yatlarındaki Ege tatili sürüyor. Önceki gün eşiyle deniz keyfi yapan Tatlıtuğ, sergilediği görüntüleriyle ‘Hayat, Kıvanç’a güzel’ dedirtti!

Tatlıtuğ çiftinin romantik tatili
Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer Tatlıtuğ'un Ege koylarındaki tatili tam gaz devam ediyor. İkili, geçtiğimiz günlerde oyuncu Çağatay Ulusoy'u 110 bin euro'luk (440 bin TL) 'Vitale 53' isimli teknelerinde misafir etmişti. Tatlıtuğ çifti, önceki gün Bodrum'daydı. Sabah erken saatlerinde yüzen yakışıklı oyuncu, suda jimnastik hareketleri yaptı.

KIVANÇ'A GÖZÜ GİBİ BAKIYOR...

Kahvaltıdan sonra eşiyle tekrar denize giren oyuncu, Dizer'i öpücüklere boğdu. Daha sonra balık tutan Kıvanç Tatlıtuğ, balıkları da elleriyle temizledi. Tuttuğu balıkları eşine gösteren ünlü oyuncunun "Akşama ziyafet var" dediği duyuldu. Eşi Başak Dizer'in sık sık da elleriyle güneş kremi sürdüğü yakışıklı oyuncunun bu keyifli ve kıskandıran halleri de "Tatlı hayat" dedirtti.

ELLERİYLE KREM SÜRDÜ

Başak Dizer, deniz keyfi yapan eşinin sırtına güneş yağı sürmeyi ihmal etmedi. Dizer'in yakışıklı oyuncunun sırtına güneş yağı sürdüğü anlar objektiflere böyle yansıdı.

DENİZDE ROMANTİZM

Yaklaşık 1 buçuk yıllık evliliklerini mutlu bir şekilde sürdüren ikili, denizde aşka geldi. İkili, birbirlerine sarılıp romantik anlar yaşadı.


ARTİSTİK HAREKETLER

Yakışıklılığının hareketler yanı sıra düzgün fiziğiyle de kadın hayranlarının gönlünü çalan Kıvanç Tatlıtuğ, denizde yüzdüğü anlarda teknenin ipine böyle asılıp jimnastik hareketleri yaptı.

BALIK ADAM

Derinlere dalıp avladığı balıkları tek tek temizleyen Kıvanç Tatlıtuğ, balıkları eşi Başak Dizer'e gösterdi. Dizer, balıkları böyle inceledi.
BİZE ULAŞIN