Banu Alkan ile Onur Akay mahkemelik oldu

Sanat camiasının 'felaket tellalı' olarak bilinen ses sanatçısı Onur Akay, Bülent Ersoy ve Devran Çağlar'dan sonra şimdi de Banu Alkan'la mahkemelik oldu!

Banu Alkan ile Onur Akay mahkemelik oldu
Türk sinemasının Afrodit'i Banu Alkan, herkesten sır gibi sakladığı yaşını Onur Akay ortaya çıkarınca çok sinirlendi. Afrodit, Onur Akay'ı mahkemeye veriyor... Akay, birlikte program yapan Diva ve Afrodik hakkında şu açıklamalarda bulunmuştu;

"BANU ABLA SENEYE 60 YAŞINA BASIYOR"

"Bülent Ersoy, Banu Alkan'ın yaşına takılmış durumda. Diva aslında resepsiyonu arasa hemen öğrenir. 2014 yılında Banu Alkan'la bir otelde fasıl yapmıştık. Daha sonra kaldığı bir otelden almaya gitmiştim ve ablasının evine geçerek sohbet etmiştik. Yine kaldığını bildiğim başka bir otelin resepsiyonunda çalışan arkadaşımdan ise, kendisinin yaşını Bülent abla için öğrendim. Banu Alkan rahmetli Oya Aydoğan'dan sadece 1 yaş küçüktür! 1 Nisan doğumlu olduğu için, seneye size yine şaka yapabilir ve 40 yaşına girdiğini falan söyleyebilir. Banu abla seneye 60 yaşına basıyor."

"MAHKEMEDE GÖRÜŞECEĞİZ"

Diva'dan sonra bu sefer Afrodit, "Sen ne hakla benim özel bilgimi otel resepsiyonundan alıyorsun? Seninle mahkemede görüşeceğiz" diyerek, Akay'ı mahkemeye verdiğini açıkladı.

BİZE ULAŞIN