Adriana Lima: 35 yıl Metin'i beklemişim

Adriana Lima: 35 yıl Metin'i beklemişim

Adriana Lima, yazar Metin Hara’yla yaşadığı aşk hakkında ilk kez konuştu. 35 yaşındaki dünyaca ünlü Brezilyalı top model, “Reklam ilişkisi yaşıyorlar" iddiasına da cevap verdi.

  • Günaydın
  • Cuma 14.07.2017 10:53
Adriana Lima, Hara'ya duyduğu aşkı "Ben 35 yıl Metin'i beklemişim. El ele tutuşup yeni hayatımızı yaşayacağız" sözleriyle dile getirdi. Metin Hara da "Biz öpüşmekten çekinmeyeceğiz, komplo teorileri üretenler de izlemeye devam edecek" dedi.

"BENİM GÖNLÜM ZENGİN"

"Zengin biri değilim ama benim gönlüm zengin" diyen Metin Hara, eşcinsel olduğu yönünde de dedikodular dolaştığını söyledi: "Benim eşcinsel olduğumu ve 'Yol' adlı kitabımı bu yüzden yazdığımı iddia ettiler. Beni fiziksel olarak beğenirler beğenmezler o ayrı ama eşcinsel değilim. Bu, ilişkilerimden de belli. Daha önce Aslı Tandoğan, Ekin Türkmen ve Müge Boz'la flörtlerim oldu. Hepsi güzel ruhlu insanlar. Ayrıca bunu kimseye ispatlamak zorunda da değilim."

METİN HARA İLE ADRİANA LİMA'NIN ROMANTİK TATİLİ ADRİANA LİMA'NIN MAKYAJSIZ GÖRÜNTÜSÜ ŞAŞIRTTI BU HABERDEN ÖNCE METİN HARA'YI KAÇ KİŞİ TANIYORDU? NASIL METİN HARA ETKİSİ YARATILIR?
BİZE ULAŞIN