Muhafazakar ailelere özel tatil keyfi

Green Blue otelin hizmete açılmasının ardından Bodrum’da da artık kadın ve erkeklerin ayrı havuza girebileceği bir otel oldu

Muhafazakar ailelere özel tatil keyfi
Yeme içme sektörünün önemli markalarından olan BVS Grup, Bodrum'da satın aldıkları otelle yeni bir yatırım yaptı. BVS Grup bu sezon devraldıkları Green Blue adlı otelde misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

KADIN PERSONEL VAR
Green Blue otelin hizmete açılmasının ardından Bodrum'da da artık kadın ve erkeklerin ayrı havuza girebileceği bir otel oldu. Böylece yıllardır Bodrum'a gitmek isteyen muhafazakar tatilcilerin bu sorunu çözüldü.
Tam pansiyon sistemine sahip otelde king suit, balayı, corner suit, deluxe standart tipinde dört oda tipi yer alıyor. Gündüzleri havuzda vakit geçirmek isteyen kadın misafirlere sadece kadın personeller hizmet ediyor. Erkekler ise havuz dışında oyun salonlarında ya da spor aktivitelerinde vakit geçirebiliyor. Gün boyunca ücretli olarak Türk hamamı, sauna, güzellik merkezi ve cilt bakımı gibi hizmetler sunuluyor. Mutfağında helal kesim ürünler kullanan otelde alkol satışı da bulunmuyor. Çocuklar için özel hazırlanan Çocuk Kulübü'nde gün boyu çoçuklar için; masal okuma, resim yapma, animasyon gösterileri ve farklı aktiviteler düzenleniyor. Böylelikle tatilde eğlenmek isteyen çocuklu aileler de rahat bir nefes alıyor. Turgutreis'in en güzel tepelerinden birinde bulunan Green Blue Otel, eşsiz deniz manzarasıyla da mest ediyor.
BİZE ULAŞIN