Özge Ulusoy, Bodrum'dan vazgeçmedi

Özge Ulusoy, Bodrum'dan vazgeçmedi

Merkez üssü Muğla'nın Bodrum ilçesi açıkları olan 6.5 büyüklüğündeki depremin hemen ardından tatil için kente gelen Özge Ulusoy, Torba’daki tatilin tadını çıkardı.

  • DHA
  • Günaydın
  • Cumartesi 22.07.2017 15:47

Zaman zaman yürüyüş ve spor yapan zaman zaman da Kitap okuyarak dinlenen ünlü manken ve sunucu, "Bodrum testten geçti. Gördüğünüz gibi bu şiddetteki depremde bile kimsenin burnu kanamadı. Konaklama tesisleri dahil yerleşim yerlerinde hiçbir zarar yok. Kimsenin çekinmesine gerek yok, gelsinler Bodrum'da tatilin tadını çıkarsınlar" şeklinde konuştu.

Depremin hemen ardından Bodrum'a geldiğini belirten Ulusoy, "Herkese tüm Türkiye'ye geçmiş olsun diyorum. Çok şükür can kaybı olmadan atlattık, Kos'ta can kaybı varmış. Allah rahmet eylesin ama ben depremin ertesi günü buraya geldim. Turizm sezonu zaten çok kısa sürüyor. Yaz turizmi açısından cennet ülkemize şans vermek, destek olmak gerekli. Çok şükür kötü bir şey olmadan atlatıldı. Biz geldik çok da keyifli tatil yapıyoruz. Biz uçaktan iner inmez bir tane ufak deprem hissettik ama yetkililer de giderek azalacağını açıklıyor. Gelmek isteyen herkes gönül rahatlığıyla gelebilir" ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN