Gerilim sevmeyen neşeli, tutkulu biri

Özge Ulusoy, Cosmopolitan dergisi için astrolog Aygül Aydın’la buluştu. Doğum haritası çıkarılan ünlü manken, merak ettiklerini sordu. Astrolog Aydın ise yıldız haritası üzerinden onun kariyeri ve hayatı üzerine yorum yaptı

Gerilim sevmeyen neşeli, tutkulu biri
Podyumların aranılan mankenlerinden Özge Ulusoy "Hem özel, hem iş hayatımda beni neler bekliyor?" diye sordu. Aygül Aydın, ünlü mankenin yıldız haritasına bakarak, onun güçlü olduğu alanları diğer sorularını yanıtladı.

Özge Ulusoy: Kendisiyle yarışan biriyim. Önümüzdeki dönemde aşmam gerektiğini düşündüğünüz neler var?
Aygül Aydın: Yükseleniniz İkizler. Merkür sizi zeki, dinamik, araştırmacı, konuşkan ve neşeli biri yapıyor. Doğru iletişim kurmak sizin için önemli. Yükselen burcunuzun yönetici gezegeni Merkür ise Terazi burcunda yerleşiyor. Bu yüzden kendinizi zaman zaman ikilem içinde hissedebilirsiniz. Bu ikilemleri aşmanız ve mutluluğu yakalamanıza yardımcı olacak iki şey var: Birincisi kendi alanınızda her konuda bilgiye sahip olmanız, ikincisiyse duygusal sınırlarınızı öğrenmeniz. Yanlış anlaşılmak ya da birini kırmak sizin için çok stresli durumlar. Küslüklerden hiç hoşlanmazsınız. Güneş burcunuzsa Akrep. Bu, yaşamayı seven, tutkulu biri olduğunuzu gösteriyor. Bilgi ve kalite sizin için çok önemli. Güneş 6. evinizde konumlanmış. Bu size insanların çektiği acıların hafiflemesine yardımcı olacak misyonu yüklüyor. Çevrenizdeki insanlara dönüşme cesareti veriyorsunuz. Bu yüzden yalnızca cesareti olan insanlar sizinle ilişki kurabiliyor. Bilinçaltının çalkantılı sularını geçip karşı kıyıya varmak kolay bir iş değildir. Sizin başarma gücünüzün farkında olduğunuz müddetçe bunu yapabilme potansiyeliniz çok yüksek.Ö.U.: 2011 kariyerim için dönüm noktasıydı. En yorulduğum zamanlarda bile pes etmedim. Harita analizime göre bunu nasıl açıklayabiliriz?
A.A.: Eğitime ve disipline verdiğiniz önem tartışılmaz. 2010- 2012 yılları sizin Satürn döngünüzü tamamladığınız yıllar. Siz endişe ve korkuyla kendinizi kısıtlanmadan harekete geçip deneyimlerinizin sorumluluğunu üzerinize almışsınız.

BİR OKUL AÇABİLİRSİNİZ!

Ö.U.: Hayata karşı sorumluluklarımla uyumlu şekilde yaşamak ve kendimi tamamlamak adına öngörüleriniz neler?
A.A.: Siz çok azimli, hedeflerinize giden yolda istikrar ve sabrı elinden bırakmayan birisiniz. Tecrübelerinizi yönetmek adına kendinize ait iş alanı oluşturmanız gerekiyor. İnsanların hayatına dokunmanız gereken bir alanda hizmet veren kişi olmalısınız. Siz insanların hayatlarını dönüştüren, duygusal acılarını hafifleten güçlü potansiyele sahipsiniz. İlerleyen dönemde tecrübelerinizi ve aldığınız eğitimleri harmanlayacağınız bir okul açabileceğinizi öngörebilirim.


Özge Ulusoy, yıldız haritasına göre etrafındaki insanlara cesaret veren, çevresinde acı çekilmesini istemeyen biri.

KİMLİK KARTI

MESLEĞİ: Manken, sunucu, oyuncu.
DOĞUM TARİHİ: 28.10.1982
HANGİ OKULLARDA OKUDU: Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Klasik Bale Bölümü, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda ve Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanat Fakültesi Sanat Yönetimi bölümünde eğitim aldı.
BURCU, YÜKSELENİ, AY BURCU: Akrep, İkizler ve Balık.
NE KADAR ZAMANDIR BU MESLEĞİ YAPIYOR: 2001 yılında Elite Model Look adlı güzellik yarışmasıyla sektöre girdi.
BİZE ULAŞIN