Seyirciyi Açıkhava’da ‘evinde’ ağırladı

Seyirciyi Açıkhava’da ‘evinde’ ağırladı
Türk rock müziğinin ünlü ismi Şebnem Ferah, önceki akşam Açıkhava'da fırtına gibi esti. 'BKM Açıkhava'da 2017' konserleri kapsamında unutulmaz bir geceye imza atan Ferah, sahne performansına 'Kalbim Mezar' şarkısıyla başladı. Ferah ardından 'Mayın Tarlası', 'Sigara', 'Yağmurlar', 'Çakıl Taşları' gibi dillerden düşmeyen şarkılarını seslendirdi.
Üç saat sahnede kalan Ferah, her şarkısına alkışlar ve ıslıklar eşliğinde başladı, alkışlar ve ıslıklar eşliğinde de bitirdi. Ferah, özel bir dekorla gerçekleşen akustik bölümde aralarında 'Değirmenler', 'Benim Adım Orman', 'Masum Değiliz' ve 'Deli Kızım Uyan'ın da bulunduğu sekiz özel şarkıyla Açıkhava'da duygu fırtınası estirdi. Ferah, geceye özel uzun süredir seslendirmediği 'Erkekler Ağlamaz' şarkısıyla dinleyicilerine sürpriz yaptı. Sahne üstünden indirilen beş avize, sahneye getirilen koltuk ve halılar; Açıkhava'da sıcak ev atmosferi yarattı.
Ferah'a sahnede; Ozan Tügen (klavyeler), Kerem Özyeğen (gitar), Buket Doran(bas gitar), Aykan İlkan (davul), Serdar Barçın (flüt) ve Ceren Tügen (vokal) eşlik etti.
BİZE ULAŞIN