19 tiyatro topluluğundan 31 farklı oyun

19 tiyatro topluluğundan 31 farklı oyun
Zorlu PSM, geçtiğimiz hafta yeni sezonunun tanıtım lansmanını yaptı. Birbirinden ünlü yerli ve yabancı isimlerin vereceği konserler ve festivaller sebebiyle sanatseverlerin bir ayağı sürekli burada olacak.

ESKİ VE YENİ OYUNLAR
Konuya tiyatro cephesinden bakacak olursak, tiyatroseverleri bu sezon da yoğun bir program bekliyor. Lokasyonu ve sahne konforuyla tiyatro dünyasına yeni bir soluk kazandıran Zorlu PSM'de; geçen yıl 18 tiyatro topluluğunun 37 farklı oyunu 100 binin üzerinde tiyatrosever için sahnelendi. Bu sene, 19 tiyatro topluluğunun 31 oyunu sahnelenecek.
Örneğin, Zorlu PSM Prodüksiyonu ve Talimhane Tiyatrosu iş birliğiyle sahneye konan, Sarp Apak, Öner Erkan gibi isimlerin rol aldığı 'Yoldan Çıkan Oyun', üçüncü sezonunda seyirciyle buluşacak. Bu oyunun yanı sıra Çolpan İlhan-Sadri Alışık Tiyatrosu oyunları 'Yatak Odası Diyalogları' ve 'Frankenstein', Oyun Atölyesi oyunu 'Pencere' ve Bülent Şakrak, Demet Evgar, Okan Yalabık ile Engin Hepileri'nin rol aldığı, Müşterek Tiyatro'nun oyunu '39 Basamak' da perde açmaya devam edecek. 'Mutluluk' ve 'Bir Hayvanat Bahçesi Hikayesi' gibi oyunları da izleyiciyle tekrar buluşturacak olan Zorlu PSM, Sabahattin Ali'nin 'Kürk Mantolu Madonna' adlı eserine de evsahipliği yapacak. Zorlu Çocuk Tiyatrosu'nun 'Karton Şehir' ve 'Lunapark Gezegeni' adlı oyunları da ücretsiz olarak sahnelenmeye devam edecek. Ayrıca, bu yıl ilk kez sömestir boyunca Zorlu Çocuk Sanat Festivali yapılacak.

BİZE ULAŞIN