'Miss Turkey 2017 finalisti Gözde Baddal kaybedince bela okudu' iddiası!

Miss Turkey 2017 finalisti Gözde Baddal'ın sosyal medya hesabından yapıldığı öne sürülen paylaşımlar herkesi şaşkına çevirdi. Yarışma sonrası hakarete varan tweetler attığı iddia edilen 23 yaşındaki güzel, hesabın kendisine ait olmadığını açıkladı

'Miss Turkey 2017 finalisti Gözde Baddal kaybedince bela okudu' iddiası!

Miss Turkey 2017'de 20 güzel, Türkiye'nin en güzeli olabilmek için mücadele etti. Dereceye giremeyen Gözde Baddal sert sözlerle organizatörlere yüklendi ve yalakalık yapmadığı için dereceye giremediğini iddia etti.

Finalden iki gün önce "Yarışmacı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. İçinizden iyi olan 2. olsun çünkü 1. benim" yazılı bir paylaşım yapan 23 yaşındaki güzel, Yarışmada derece alamayınca büyük şok yaşadı.

"ALLAH HEPİNİZİN BELASINI VERSİN" PAYLAŞIMI

Hüsranı öfkeye dönüşen genç yarışmacı, elendikten sonra "Allah hepinizin belasını versin ilk 10'a bile giremedim #MissTurkey2017" şeklinde tweet attı.

Sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmayan bu paylaşım genç yarışmacının tepki toplamasına sebep oldu. Tepkiler üzerine özür dilemek yerine Baddal, "Yalaka değiliz diye bunlar oluyor hep. Kendimi yedirtmem kimseye, anlatabildim mi?" ifadelerini kullandı.

GÖZDE BADDAL'DAN YALANLAMA

Genç modelin menajerlik şirketi yaptığı açıklamada, Twitter hesabının Gözde Baddal'a ait olmadığını belirtti. Baddal da kendisinin adı kullanarak yapılan bu söylemleri reddetti ve sosyal medya hesabının kendisine ait olmadığını vurguladı.

BİZE ULAŞIN