Buse Narcı kimdir ve kaç yaşında?

Özcan Deniz ile aşk yaşayan ve daha sonra ayrılan Buse Narcı, uzun süredir magazin gündemini meşgul ediyor. Peki Özcan Deniz'in eski sevgilisi Buse Narcı kimdir ve kaç yaşında?

Buse Narcı kimdir ve kaç yaşında?

1993 doğumlu olan Buse Narcı, ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz ile yaşadığı aşk sonrası magazin gündeminde en çok konuşulan isimlerden birisi oldu. Fethiye doğumlu güzel ismin şu sıralar Emre Altuğ ile aşk yaşadığı iddiaları yer alıyor. Peki Özcan Deniz'in eski sevgilisi Buse Narcı kimdir ve kaç yaşında?

BUSE NARCI KİMDİR VE KAÇ YAŞINDA?

Fethiye'de dünyaya gelen Buse Narcı, 1993 yılında doğdu. Tevfik Hiçyılmaz'dan tiyatro eğitimi alan Buse Narcı, Oda Tiyatrosu'nda oyunculuk yapmaktadır. Katıldığı yarışma programlarıyla adından söz ettirmiş, Kenan Işık'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasına katılıp ilk soruda elenmesiyle Türkiye gündemine oturmuştur.

Show Tv'de yayınlanan "Bugün Ne Giysem" yarışmasına katılıp burada Barbie olarak adlandırılınca foto modellik teklifleri alan Buse Narcı, Özcan Deniz ile yaşadığı aşkla uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti.

BİZE ULAŞIN