MEB’den Gülben’e ‘skandal’ vetosu

Milli Eğitim Bakanlığı, ortak proje yürüttüğü Gülben Ergen’in Çocuklar Gülsün Diye Derneği ile yapılan protokolü iptal etti. Bakanlık kaynakları; derneğin protokol şartlarına uymamasını gerekçe gösterdi. Ancak kulislerde, Ergen’in evli olduğu dönemde anaokulu açılışına yasak aşkıyla birlikte katılmasının kararda etkili olduğu konuşuluyor

MEB’den Gülben’e ‘skandal’ vetosu
RAPORLAMA YOK
Skandalda son perde! Milli Eğitim Bakanlığı, Gülben Ergen'in başkanlığını yaptığı Çocuklar Gülsün Diye Derneği ile protokol imzalamıştı. Ancak o protokol iptal edildi. Bakanlık kaynakları; iptale, derneğin şartnamedeki taahhütleri yerine getirmemesini ve raporlama yapmamasını gerekçe gösterdi.

21 NİSAN 2016
Kulislere göre ise; bardağı taşıran, Ergen'in adının karıştığı yasak aşk skandalı oldu. Gülben Ergen; 21 Nisan 2016 tarihinde Erhan Çelik ile evliyken, kurucusu olduğu derneğin İzmir Karabağlar'daki anaokulunun açılışına sevgilisi Tolga Duğles ile katılmıştı. Bu olay medyaya, 'skandal' diye yansımıştı.

MANŞETLERDEN İNMEYEN OLAY
Gülben Ergen'in evli işadamı Tolga Duğles ile yasak ilişki yaşadığına dair haberler, günlerce manşetlerden inmedi. Ergen, meslektaşlarının da büyük tepkisiyle karşılaştı.

Gülben Ergen'in, Erhan Çelik ile evli olduğu dönem, yasak aşk yaşadığı Tolga Duğles ile, İzmir Karabağlar'daki bir anaokulunun açılışına birlikte katıldığı ortaya çıkmıştı. Bu skandal görüntü ortalığı karıştırmıştı.
BİZE ULAŞIN