Atv, Ekim ayında da şampiyon

Atv, yayınladığı dizi ve programlarıyla Ekim ayında da Tüm Gün-Tüm Kişiler, Tüm Gün-20+ABC1 ve Prime Time-Tüm Kişiler kategorilerinde en çok izlenen kanal oldu

Atv, Ekim ayında da şampiyon
Kantar Medya'dan alınan verilere göre, Ekim ayında da yüksek izlenme oranlarına sahip olan atv, birinciliği bırakmadı. Atv'yi; milyonları ekrana kilitleyen programı 'Müge Anlı ile Tatlı Sert', 10 sezondur ekranda olan 'Esra Erol'da, atv Ana Haber Bülteni, atv Gün Ortası, Kahvaltı Haberleri, atv'de Hafta Sonu, 'Son Durak', dünyanın en çok kazandıran bilgi yarışması 'Kim Milyoner Olmak İster?', Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun programları, 'Dizi TV' ve birbirinden iddialı dizileri birinciliğe taşıdı.

MİLYONLAR İZLİYOR
Ailesiz büyüyen beş genç kızın hikayesini anlatan 'Kırgın Çiçekler', yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan 'Hızır Çakırbeyli' ve ailesinin macerasını konu alan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz', yeni sezonun gözde dizilerinden Safranbolu'dan İstanbul'a uzanan bir aşk hikayesini anlatan 'Seven Ne Yapmaz', çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin öyküsünün anlatıldığı 'Kanatsız Kuşlar', gençliği cezaevinde geçmiş 'Ali' ve hiç kimseyi sevmeyen 'Mavi'nin aşkını konu edinen 'Aşk ve Mavi', bir kadının, bir annenin sırlarla dolu geçmişini konu edinen sezonun yeni dizilerinden 'Cennet'in Gözyaşları'; milyonları ekrana çekiyor.
BİZE ULAŞIN