Burcu Esmersoy, kalbinin de güzelliğini kanıtladı

Burcu Esmersoy, annesi öldürülmüş 9 yavru köpeğin hayatını kurtardı. Minik köpeklerin ikisine sahip bulan güzel sunucu, diğer yavrular için de yuva arayışına girdi.

Burcu Esmersoy, kalbinin de güzelliğini kanıtladı

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, kalbinin de güzelliğini kanıtladı. İstanbul'da konteynerda yaşayan köpekler bir caninin saldırısına uğradı. Konteyneri satmak isteyen kişi, içindeki köpekleri ölüme terk etti. Anne köpeği silahla öldürülen cani, 9 minik yavruyu ise dışarı attı. Şans eseri köpekleri gören ve durumu öğrenen Esmersoy ise hemen harekete geçti.

Yaklaşık 45 günlük köpekleri sokakta bırakmak yerine veterine götüren sunucu, 9 yavrudan 2'si için yuva bulunmasına vesile oldu. Önceki gün sevimli yavrularla poz veren Esmersoy, diğer köpeklere yuva bulunması için de hayvanseverlere çağrıda bulundu.

MEKAN İSYANI

Tuvana Türkay, önceki gün tatsız bir olay yaşadı. Sevimli köpeğiyle 'Kirpi Kafe'ye giden oyuncu, köpeği olduğu için mekandan kovuldu. Türkay da "İsimleri hayvan ama kendileri hayvansever değil" diye isyan etti.

'KÖPEĞİMİ BIRAKMAM'

ESKİ manken Didem Taslan, önceki gün köpeği Simbat ile Nişantaşı'ndaydı. Amerikan Hastanesi'ne giden Taslan, alerji olduğunu söyledi. Eski manken, "Alerjimin köpeğimden kaynaklı olduğu kesinleşse bile ondan asla vazgeçmem" dedi.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN