Günaydın'ın partisine böyle hazırlandılar

GÜNAYDIN’ın çok ses getiren Yeni Yıla Merhaba partisinin yapıldığı People’da, o geceye özel olarak ek bir servis barı kuruldu. Gece boyunca konuklara sekiz çeşit ara sıcak sunuldu. 140 kişi tam 500 kişiye hizmet etti

Günaydın'ın partisine böyle hazırlandılar

'140 KİŞİYLE 2017'İN EN AKILDA KALAN GECESİNE İMZA ATTIK'
Ünlü gece kulübü People'ın sahibi Tayfun Topal, GÜNAYDIN'ın ses getiren yeni yıl partisine nasıl hazırlandıklarını anlattı:
Haftalar öncesinde GÜNAYDIN'ın yılbaşı partisi konuşulduğunda biz de heyecanlandık. Mekanımız zaten bu tarz partilere çok hazırdır ama yine de o gece her şeyin çok daha iyi olması için defalarca toplantı yaptık. Sipariş aksamasın diye ek bir servis barı kurduk. Mekanımız açıldığından beri ilk defa bu kadar kalabalık bir topluluğa hizmet verdik.
O gece çok ağır misafirlerimizin olacağını biliyorduk. Hem ayakta, hem de oturma düzeni olan bir gece yaptığımız için önce peynir ve üzüm tabağı servis ettik. Daha sonra konuklara sekiz çeşit ara sıcak sunduk. İçecek servisimiz altı saat boyunca devam etti.
Bu özel gece için müdürlerden garsonlara, valeden aşçılara kadar yaklaşık 140 kişi çalıştı. 500 kişiye servis verdik.
Uzun yıllardır bu işin içindeyiz; dekorundan davetlilerine kadar gerçekten çok özel ve özenli bir geceydi. Üstünden kaç gün geçmesine rağmen hâlâ geceyi konuşuyoruz. Gece hayatında uzun zamandır bu kadar ünlü isim bir araya gelmemişti. Küskünlükler bitti, herkes geç saatlere kadar eğlendi. 2017'nin en akılda kalan gecesi oldu. Mesela Kenan Doğulu'yu bu kadar eğlenirken görmemiştim, Berkay da sahnede süperdi. Bütün GÜNAYDIN ekibini tebrik ediyorum.

MEKAN DEV SAKSILAR VE MUMLARLA SÜSLENDİ
Günaydın'ın People'daki partisinin dekorasyonunu Tuvana Büyükçınar'ın kurucusu olduğu A46 Organizasyon üstlendi. People'ın, Londra'nın müzikhollerini yansıtan havası muhteşem bir partiye uygun hale dönüştürüldü. Mekanın klasik, altın ve pirinç ağırlıklı dekorasyonu, siyahın şıklığı ve asaletiyle buluşturuldu. Dekorasyonda dev saksılar, cam fanuslar ve bolca mum dikkat çekti.

BİZE ULAŞIN