‘Hayat sevdiklerinizle güzel’

Ünlüler önceki gün sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflarla yeni yılı kutladı

‘Hayat sevdiklerinizle güzel’
Yeni yıla İzmir'de giren İbrahim Tatlıses, evde yakınlarıyla hem yeni yılı, hem de doğum gününü kutladı. Ünlü şarkıcı, pasta yerine çiğköfte yedi. Tatlıses, "İyi yıllara, hep beraber inşallah. Hoşgeldin 2018" dedi.

Eşi ve arkadaşlarıyla evde kutlama yapan Burcu Biricik, eğlenceli bir fotoğraf paylaşıp "2018 senden ricam, her şey çok güzel olsun" dedi.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, yılbaşı gecesi komşusu ve yakın dostu Engin Altan Düzyatan ile birlikteydi. Gecede eşleriyle birlikte bol bol fotoğraf çektiren Gökbakar ve Düzyatan, 'Hayat dostlarla, sevdiklerinizle güzel' notunu düştü.

Arkadaşlarıyla kutlama yapan Deniz Uğur, "Bolluk, sağlık, mutluluk bizimle olacak biliyorum. Sevgideyiz çünkü" dedi.

Beşiktaşlı futbolcu Dusko Tosic, eşi Jelena Karleusa ve çocuklarıyla birlikte çektirdiği yeni yıl fotoğrafını paylaştı.

Işıl -Rüştü Reçber çifti, çocuklarıyla fotoğrafını, 'Herkese harika bir yıl olsun sağlık, neşe, bol bereket olsun' notuyla paylaştı.

İpeky ol Yönetim Kurulu Üyesi Nejdet Ayaydın, yeni yıla ailesi ile Beşiktaş'taki Four Seasons Hotel'de girdi. Nejdet Bey; eşi Emel Hanım, kızı Yağmur ve oğlu Doruk ile yemek yedi.

Şarkıcı Alişan, yılbaşı gecesi Ankara'da konser verdi. Alişan'ı sevgilisi Buse Varol da yalnız bırakmadı. Sevgilisiyle yeni yıla giren Alişan, "Herkesin yeni yılını kutluyoruz. Huzur sağlık ve mutluluk dolu bir yıl olsun" dedi.

Şarkıcı Seda Sayan da yılbaşında doğan ünlüler arasında. Sayan, arkadaşlarıyla yurt dışında tatil yaparak yeni yaşına girdi. Demet Akalın da Seda Sayan'ın doğum gününü sosyal medyadan kutladı.

Keremcem, sevgilisi İlay Erkök ile bir video paylaşarak herkesin yeni yılını kutladı. Erkök, "Yeni yılınızı birlikte kutlamak istedik" dedi.

Buse Terim, Volkan Bahçekapılı, Volkan-Zeynep Demirel, Yasemin-İzzet Özilhan da yeni yıla aileleriyle birlikte girdi. Terim, aile fotoğrafını 'Benim güzel ailem. Ve tabii ki karnımda zil çalan güzel kızım. Herkese mutlu, sağlıklı, huzurlu seneler' diye paylaştı.
BİZE ULAŞIN