Yılbaşı manzaraları

Yılbaşı manzaraları

'BAŞTAN AYAĞA ALTIN OLDUM'
Bülent Ersoy, yılbaşı gecesi Antalya Lara'daki Royal Seginus Hotel'de sahneye çıktı. Nur Yerlitaş imzalı altın rengi bir kostüm giyen Ersoy, "Ayağımın ucundan göz kapaklarıma kadar altın oldum. Bu kostümün fiyatı beni epey hafifletti" diye konuştu.

ALTAY'IN SEVİMLİ MİSAFİRİ
Altay, yılbaşında Kuşadası'ndaki Korumar Ephesus Resort Hotel'de sahneye çıktıı. Ünlü sanatçı, kendisini izlemeye gidenlere müzik ziyafeti sundu. Kırmızı kostümlü minik hayranını kucağına alan Altay, "Yeni yılı da böyle umutla kucaklayalım ve umarım bize uğur getirsin" dedi.

SAHNEDEN EŞİNİ ARADI
Ebru Yaşar, yeni yıla Afyon'da merhaba dedi. May Thermal Resort Hotel'de sahneye çıkan Yaşar, halk konseri tadında geçen gecede sevenleriyle bol bol selfie çektirdi. Güzel şarkıcı, saat 24.00'ü gösterdiğinde eşi Necat Gülseven'i sahneden telefonla arayarak yeni yılını kutladı.

UŞAKLILARI COŞTURDU
Yeni yılı Uşak The Llama Hotel'de karşılayan Suat Ateşdağlı, muhteşem sahne performansıyla mekanı tıklım tıklım dolduran yaklaşık bin kişiye eğlenceli saatler yaşattı.

ENBE HER TELDEN ÇALDI
Behzat Gerçeker yönetimindeki Enbe Orkestrası, 2018'e Antalya Sueno Hotel'de girdi. Enbe gecede, Tangodan İtalyan aryalarına, Latin müziğinden Türkçe pop müziğe kadar pek çok dalda eser seslendirdi.

YENİ YILDAN BEREKET DİLEDİ
Pop müziğin sevilen ismi Soner Arıca, yılbaşı gecesi Hilton Garden Inn Ankara'da sahneye çıktı. Yılbaşı geleneğini yerine getirerek sahnede nar patlatan Arıca; "Yeni yıl hepimize sağlık, kardeşlik ve bereket getirsin" dedi.

TEPE SÖYLEDİ, EŞİ VOKAL YAPTI
Gökhan Tepe, yılbaşı gecesi Afyonkarahisar'daki NG Afyon Otel'de sahneye çıktı. Tepe'ye, eşi Aylin Özer de vokalde eşlik etti. Tepe, kendi şarkılarının yanı sıra Türk sanat ve halk müziğinden de eserler seslendirdi.

SAHNEDEN YAŞGÜNÜ KUTLAMASI
Burcu Güneş; 2018'e Sheraton Grand Adana'da merhaba dedi. Sevilen sanatçı, eski ve yeni şarkılarından oluşan zengin repertuvarıyla yaklaşık 2 bin kişiye unutulmaz bir yılbaşı akşamı yaşattı.

BİZE ULAŞIN