Gupse Özay'a Afrin tepkisi! Gelen yorumlardan sonra...

Ünlü oyuncu Gupse Özay, Alaska'da dün meydana gelen 8 şiddetindeki deprem sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Günlerdir Afrin'de süren Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili tek bir tweet atmayan Özay'ın Alaska'daki depremle ilgili hemen paylaşım yapması takipçilerini çok kızdırdı. Tepkilerin hedefi haline gelen Gupse Özay depremler ilgili paylaşımını sildi

Gupse Özay'a Afrin tepkisi! Gelen yorumlardan sonra...

Gupse Özay, Afrin operasyonuyla ilgili açıklama yapmazken, Alaska'daki depremle ilgili üzüntülerini paylaşması sosyal medyada tepkilere neden olmuştu. Gupse Özay, Afrin'le ilgili paylaşım yapmayıp, dün sabah Alaska'daki depremle ilgili paylaşımda bulununca tepkilerin hedefi oldu. Oyuncu tepkiler üzerine ilgili tweetini silerek bir açıklamada bulundu.

GUPSE ÖZAY: TEPKİLER DOĞRU

Gupse Özay, yine sosyal medyadan yaptığı açıklamada, hassas bir dönemden geçildiğini ve tepkilerin haklı olduğunu belirtti ve şu açıklamayı yaptı: "Normalde üzücü durumlarla ilgili paylaşım yapmıyorum. İnsanlar belki biraz nefes alır diye. Lakin uyanır uyanmaz depremden dolayı binlerce kişi öldü gibi bir bilgi gelince, peki tabii paylaşım yaptım. Fakat şu an hassas bir dönem. Tepkiler doğru"

BİZE ULAŞIN