Tehdit varsa herkes askerdir

Barış havarisi kesilip Mehmetçiğin teröristlerin tepesine binmesini hazmedemeyenlere, anlamlı yanıt! İşte sanat dünyasının ünlü isimlerinden Afrin çıkışı...

Tehdit varsa herkes askerdir

UĞUR IŞILAK

'TERÖRE SESİ ÇIKMAYANLAR ŞİMDİ BARIŞ HAVARİSİ'
"Türkiye ne zaman terörle mücadele içinde olsa, bazı kesimlerin 'Savaşı durdurun' diye çığırtkanlık yapması çok manidar. 30 küsur yıldır bebek, genç, ihtiyar demeden binlerce masum insanı katleden PKK terör örgütüne bir kere dahi tepki koymayanların barış havarisi kesilmesi trajikomik."

MURAT KEKİLLİ

'ÖNCE AMERİKA'YA 'HAYIR' DEYİN'
"Savaşa hayır' eyvallah da, lakin bu Amerika'nın ve onların amcaoğullarının burnumuzun dibinde olmasına da bi' hayır diyelim de millet delikanlı görsün. Hadi bakalım delikanlı klavyeler, işbaşına!"

OKTAY KAYNARCA

"Bazen bela gelir, kapının önüne oturur. Sen korkup içeride oturursan, o belanın bir sonraki adımı kapıyı kırıp evin ortasına oturmak olacaktır. Tabii ki savaşa hayır ama vatanımıza, milletimize, ulusal egemenliğimize dair bir tehlike baş gösterdiğinde bütün dünya görmeli ve bilmelidir ki; bu memleketin bu çocukları, TSK'nin askerleridir. Ve böyle gülerek giderler gitmeleri gereken her yere."

ERHAN GÜLERYÜZ

'SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR'
"Türkiye'mizi tehdit edecek her türlü oluşumun karşısında milletçe dimdik dururuz. Söz konusu vatan olduğunda bu can dahil her şey teferruattır."

BİZE ULAŞIN