Marko Miskovic: Emina Sandal'ı 11 yıldır görmüyorum

Mustafa Sandal - Emina Sandal çiftinin evliliğine nazar değdiği dedikodusu kulislere bomba gibi düşmüş, haberlere ilk açıklama Mustafa Sandal'dan gelmişti. Mustafa Sandal’ın “Gayet mutlu bir evliliğimiz var" açıklamasına rağmen evliliğin tıkandığı ve sebebin Emina Sandal'ın müsrifliği olduğu ortaya çıkmıştı. Emina - Mustafa Sandal çifti, yaptıkları ortak açıklamayla "Boşanma aşamasında olduğumuz doğrudur” demişti. Dün de Emina Sandal’a eski aşkı Marko Markovic’in aşk mesajı attığı iddia edildi. Peki bu iddia doğru mu? İşte tüm merak edilenler...

Marko Miskovic: Emina Sandal'ı 11 yıldır görmüyorum

Önceki gün Sırbistan'da yayınlanan Alo dergisi, Emina Sandal'ın eski aşkı, iş adamı Marko Miskovic'e dönmek üzere olduğunu iddia etmişti. Haberde Marko Miskovic'in Emina'ya "Bizi babam ayırdı. Ama sen benim kaderimsin" diye mesaj attığı yazılmıştı.

AVUKATTAN AÇIKLAMA

Marko Miskovic gizli ilişki iddialarını yalandı. Emina Sandal'ın geçen hafta söylediği gibi birbirlerini 11 yıldır görmediklerini belirtti.

'EŞİ İLE MUTLU BİR HAYATI VAR'

Marko Miskovic'in avukatı şu açıklamayı yaptı: "Müvekkilim, Emina Sandal'a hiç SMS atmadı. Eşi Jovan Miskovic ve kızları ile mutlu bir hayatı var." Mustafa Sandal da Emina Sandal'ın kendisine ihanet etmediğini söylemişti.

Öte yandan Mustafa Sandal 2010'da 1,5 milyon dolara aldığı, şu anki değeri 15 milyon lira olan Çubuklu Vadi Evleri'ndeki 4 katlı villasını Emina Jahovic'e bırakacak.

Emina Hanım oğulları Yavuz ve Yaman ile yaşadığı villayı A'dan Z'ye değiştirmek için harekete geçti.

BİZE ULAŞIN