Sen Anlat Karadeniz yine birinci oldu

Sen Anlat Karadeniz yine zirvede! Merakla beklenen 29 Mart Çarşamba reyting sonuçları belli oldu... Yeni yılda adından en çok söz ettiren, atv'nin fırtınalar estiren dizisi 'Sen Anlat Karadeniz', çarşamba akşamına damga vurmaya devam ediyor. Deneyimli oyuncu kadrosu ve Osman Sınav’ın yapımcılığını üstlendiği iddialı dizi ‘Sen Anlat Karadeniz’, tahtını kimseye bırakmayan Diriliş Ertuğrul’u tahtından etti ve en çok izlenen yapım oldu

Sen Anlat Karadeniz yine birinci oldu

SEN ANLAT KARADENİZ, Tüm Kişiler'de %16,85 izlenme oranı ve %35,35 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Yeni yılın adından en çok söz ettiren, atv'nin iddialı dizisi Sen Anlat Karadeniz birinciliği kimselere kaptırmıyor. Dizi Çarşamba akşamına yine damgasını vurdu ve en çok izlenen yapım oldu.

Sen Anlat Karadeniz 11. son bölüm fragmanı yayınlandı

KISA SÜREDE TWİTTER TÜRKİYE TRENDİNG TOPİCS LİSTESİNE GİRDİ

Sen Anlat Karadeniz'in onuncu bölüm etiketi #sevdalu, bölüm başladıktan kısa süre sonra Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi! #sevdalu etiketi, 1. sıraya kadar yükseldiği Twitter Türkiye Trending Topics listesinde, bölüm sonuna kadar kalmayı başardı.

Ayrıca #anlatkaradeniz etiketi Dünya Trending Topics listesinde 4. Sıraya kadar yükseldi.

İŞTE MUHTEŞEM OYUNCU KADROSU

'Sen Anlat Karadeniz' muhteşem oyuncu kadrosu da çok konuşuldu. Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor.

Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor. Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor, ve iddialı dizi daha ilk bölümünden bu yana başarısını devam ettiriyor.

10. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir gemileri yakar ve onun sevdiği kadına zulmeden ailesiyle hesaplaşır. Vedat zulmedince boğazına sarılmaktadır ama öz anası, abisi yapınca gitmekten başka çaresi kalmamıştır.

Tahir'in daha fazla canı yanmasın diye burdan götürmek için ısrar ettiği Nefes'in ise aklını kurcalayan büyük bir soru vardır. Kaleli Konağı'nda, Asiye'nin grevi vardır. Asiye, kaynanasını ve kocasını cezalandırmak için ev işleri boykotuna gider.

Ancak Mustafa'nın bütün ailesine bir sürprizi olacaktır. Vedat ise Truva atı misali kullandığı Berrak'la, şimdiye kadar ilmek ilmek hazırlandığı planını devreye sokar. Nefes'i derinden sarsacak büyük plan, nihayet başlamaktadır.

BİZE ULAŞIN