Karantinada en çok onları konuştuk!

Karantina döneminde evinde sessizce zaman geçiren ünlüler olduğu gibi bu 2-2.5 aylık dönemde ününe ün katanlar da oldu. Hatta unuttuğumuz ünlüleri bile yeniden hatırladık. Karşınızda pandemi döneminin yıldızları...

Karantinada en çok onları konuştuk!
Cumartesi 06.06.2020 13:02
Son Güncelleme: Cumartesi 06.06.2020 15:48
ABONE OL

BARTU KÜÇÜKÇAĞLAYAN-MELİKŞAH ALTUNTAŞ

Sinema yazarı Melikşah Altuntaş ve başarılı oyuncu Bartu Küçükçağlayan ikilisi döneminin en eğlenceli Instagram canlı yayınının sahibi oldular. Gece 00:00'da başladıkları Mücbir Sebepler adını verdikleri canlı yayınlarıyla 1 saat boyunca binlerce kişinin evlerine konuk olmayı başardılar. Magazin gündemini eğlenceli bir şekilde ti'ye almaları çok sevildi. Konu olan ünlüler bile canlı yayınlarına katılıp eğlenceye ortak olabildi. Sosyal medya üzerinden yapılan reklamların istendiği zaman ne kadar keyifli olabileceğini de bu ikili sayesinde görmüş olduk. Umarım yeni dönemde çıtayı düşürmezler ve onları severek izlemeye devam ederiz.

Karantinada en çok onları konuştuk!

BURCU ESMERSOY-BÜŞRA PEKİN-LARİSSA GACEMER

Hiç kuşkusuz pandemi döneminde yeni arayışlar içinde olanların açlığını Tiktok uygulaması giderdi. Tabii Tiktok uygulamasındaki efektleri başarılı kullanan isimler de dikkatleri çekmiş oldu. Şimdilik ilk üç sırayı bu harika kadınlar paylaşıyor.

Büşra Pekin, kilolu halini gösteren bir TikTok videosunu Instagram hesabından paylaştı | Video

Karantinada en çok onları konuştuk!

ESRA DERMANCIOĞLU-ALİCAN YÜCESOY

döneminin ilk günlerinde evinde çılgınca dans etmesi ve enerjimizi yükseltmesiyle radarımıza girdi Esra Dermancıoğlu. Ardından gece geç saatlerde yaptığı Instagram canlı yayınlardaki performansıyla bambaşka bir Esra Dermancığlu ile karşılaştık. Doğaçlama şekilde mutfak hünerlerini eğlenceli bir şekilde sunmaya başladı. Bir süre sonra canlı yayınına yakın dostu Alican Yücesoy'u almaya başladı. Yarattıkları karakterlerle bir anda kadın-erkek ilişkisinin en komik hallerini izler olduk. İkisi de o kadar iyi oyuncu ki hâlâ bize sunulanın gerçek olup olmadığından emin olamıyoruz. Ama izlemekten de kendimizi alamıyoruz.

Karantinada en çok onları konuştuk!

FIRAT ÇELİK

'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinden sonra birkaç filmde oynayan ve daha sonra da Paris'e yerleşip restoran açan Fırat Çelik karantinada yüzünü tekrar hatırlattı. Dansçı yeğeni Ozi ile Atiye'nin 'Salla' şarkısıyla dans ettikleri video, sosyal medyada öyle bir patladı ki eminim şaşkınlıklarını hâlâ üzerlerinden atamamışlardır. Gerçi bu video sonrasında gelenlerin hiçbiri 'Salla'daki performansları kadar iyi olmasa da döneminin yıldızları arasına girmeyi başardılar.

Fırat Çelik yeğeniyle bayram dansı yaptı | Video

Oyuncu Fırat Çelik ve yeğeninin 'Rakkas' dansı sosyal medyada olay oldu | Video

Karantinada en çok onları konuştuk!

ACUN ILICALI

Koskoca bir medya patronunun Instagram canlı yayınında rekor kırmak istemesi heyecan yarattığı gibi şaşkınlık da yarattı. Evet yarışma programının rüzgarını da arkasına alıp kısa sürede canlı yayında 3 milyon kişi tarafından izlenmeyi başardı ama bir kesim de bu ergen işlerini kendisine yakıştırmadı.

Karantinada en çok onları konuştuk!

MURAT ÖVÜÇ: Sosyal medyada yaptığı yardımları göstermesinin yanı sıra argo konuşmalarıyla memleketin en ünlü fenomenlerinden biri oldu Murat Övüç. Bir videosunda 'Nekşfliş' yanlış telaffuzu 7'den 70'e herkesi eğlendirdi ve kendisine büyük bir sempati kazandırdı. Ama bu yakaladığı sempatiyi herkese laf yetiştirmesi, yaptığı yardımlar için teşekkür beklemesiyle de hızlı bir şekilde kaybetti.